Reklama
Strona głowna Gwiazdy Ania Wyszkoni o muzycznych zainteresowaniach swoich dzieci

Ania Wyszkoni o muzycznych zainteresowaniach swoich dzieci

od Damian Kowal
Reklama
Ania Wyszkoni zdradziła kilka informacji na temat zainteresowań muzycznych swoich dzieci.

Przypomnijmy, ze Ania ma dwójkę dzieci – córkę Polę i syna Tobiasza. Jej córka Pola jest wielką fanką Viki Gabor. Jako jedna z pierwszych osób miała możliwość pogratulowania swojej idolce wygranej Eurowizji Junior. Piosenkarka zdradziła, że jej córka:

Pola uwielbia Viki Gabor. Ja zresztą też kibicuję tym młodym artystkom, bo zarówno Viki, jak i Roksana mają niezwykły talent. Myślę, że to jest taka dobra przyszłość naszej muzycznej sceny. Ja mam świadomość tego, że młodsza nie będę i że wkrótce pojawią się kolejne nowe twarze. Mam też ugruntowaną swoją pozycję i robię swoje. Nie patrzę na modę, nie gonię ślepo za modnymi dźwiękami. Tworzę tak, jak podpowiada mi serce. Mam swoją publiczność, która, mam nadzieję, to kocha.

Czy Pola chciałaby w takim razie zostać sławną piosenkarką idąc w ślady mamy? W rozmowie z portalem jastrzabpost.pl Wyszkoni zdradziła, że:

Pola uwielbia muzykę, jako że rośnie w muzycznym domu. Jednak za wcześnie, by mówić o jej przyszłości.

W rozmowie opowiedziała także o swoim synu Tobiaszu:

Mój syn ma 18 lat i absolutnie stroni od tego świata publicznego. Nie podoba mu się ten świat. Może to dobrze, bo wydaje mi się coraz trudniejszy. Chcę, aby moje dzieci były szczęśliwe. A czym będą się zajmowały, to już ich sprawa.

Trzymamy mocno kciuki za wszystkich!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Anna Wyszkoni | Official (@annawyszkoni_official)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz