Reklama
Strona głowna Gwiazdy Ania z “RSŻ” oskarżona o rozpad związku

Ania z “RSŻ” oskarżona o rozpad związku

od Karolina Melon
Reklama
Ania i Kuba to para z szóstej edycji programu “Rolnik szuka żony”. Tworzyli razem piękną parę, która zyskała sympatię widzów. Niestety okazuje się, że nie przetrwali próby czasu  i  się rozstali. Uczestniczka programu niedawno na swoim profilu napisała oświadczenie, w którym informuje internautów o ich rozstaniu i prosi o wyrozumiałość. Jednak jej oświadczenie spotkało się z krytyką ze strony fanów, którzy posunęli się za daleko. Bowiem oskarżają ją o rozpad związku.  W tej sytuacji postanowiła opublikować kolejne oświadczenie, ponieważ ma dość oskarżeń.

“Zgłaszając się do programu, oboje chcieliśmy znaleźć bliską nam osobę. Oboje podczas nagrań byliśmy bardzo szczęśliwi i wierzcie lub nie, ale nie jest mi miło czytać złe rzeczy na temat Kuby, a jemu na mój temat. Choć wiem, że każdy ma prawo do wyrażenia własnej opinii, to pokażmy klasę i szacunek do innych. Między nami narodziło się uczucie, choć z mojej strony było mniej widoczne przed kamerami to było – napisała Ania.

Na koniec dodała, że w ich związku było uczucie, ale niestety to nie wystarczyło.

Niestety, są rzeczy, których pomimo uczucia nie jesteśmy w stanie przeskoczyć. Oboje cały czas byliśmy szczerzy, bo to nie był serial, a prawdziwa historia. (…) Tak jak cieszyliscie się naszym szczęściem, tak docencie proszę, że rozstajemy się w spokoju i każdy z nas przeżywa to na swój sposób. Dziękuję za wsparcie i miłe słowa, ale kłótnie słowne pod postami są naprawdę niepotrzebne. Życie toczy się dalej i cieszmy się tym, co mamy – dodała uczestniczka.

Instagram/asjszjn

Fani ze względu na sympatie, którą darzyła parę powinni uszanować ich prośby i nie komentować postu.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz