Reklama
Strona głowna Gwiazdy Ania z “RSŻ” zdradza jak radzi sobie z wychowaniem syna

Ania z “RSŻ” zdradza jak radzi sobie z wychowaniem syna

od Karolina Melon
Reklama
Ania z programu “Rolnik szuka żony” zdradziła trochę szczegółów ze swojego prywatnego życia. Jak się okazuje do udziału w programie namówił ja 12 letni syn. Była to bardzo dobra decyzja ponieważ uczestniczka znalazła upragnioną miłość. Jednak najważniejszą rolę , którą musiała odegrać to jej samotne macierzyństwo. Chce jak najlepiej wychować syna, aby umiał cieszyć się z małych rzeczy.

“Zostałam samotną mamą, musiałam sobie jakoś radzić. Ale trzeba powiedzieć, że my kobiety mamy ogromną siłę, zwłaszcza jeśli chodzi o nasze dzieci. W takich sytuacjach poznajemy lepiej siebie, swoje możliwości, widzimy, ile dajemy radę znieść. Rozstanie z ojcem mojego synka pokazało mi, jak wiele rzeczy jest kruchych, nietrwałych. Dlatego trzeba się cieszyć każdą chwilą, tym co mamy – wyznała Ania.
“Dzisiaj wiele dzieciaków, gdy dostaje prezenty, od razu sprawdza, ile kosztowały. Radość uzależnia się od wartości materialnej. Nie chcę, by mój syn tak robił. Dlatego pokazuję mu swoim przykładem, jak cieszyć się drobiazgami – dodała.

Ania Instagram/asjszjn

 

Uczestniczka programu od kiedy odnalazła miłość może liczyć na wsparcie w wychowaniu syna. Jest bardzo szczęśliwa i nie wyobraża sobie życia bez Jakuba.

“Dostrzegam, ile dobrego dostałam i jestem za to wdzięczna. Także za uczucie, które do mnie przyszło.

Parze życzymy szczęścia.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz