Reklama
Strona głowna Gwiazdy Anita Szydłowska wróciła do swojej formy!

Anita Szydłowska wróciła do swojej formy!

od Marcin Karwoski
Reklama
Anita Szydłowska jest przez wielu znana z występu w programie Ślub od pierwszego wejrzenia. Celebrytka na swoim instagramie pochwaliła się jak szybko udało jej się wrócić do sylwetki którą miała przed ciążą.

Anita na swoim instagramie opublikowała fotografie na której widać idealnie płaski brzuch. Celebrytka w opisie fotografii wyznała jak to zrobiła, że tak szybko wróciła do swojej formy.

Bardzo dużo osób pyta mnie, jak tak szybko odzyskać sylwetkę po ciąży. Według mnie nie ma reguły, każda z nas potrzebuje różnego czasu i musi słuchać przede wszystkim swojego organizmu. Ja przez cały okres ciąży starałam się odżywiać jak najlepiej, zmieniłam nawyki – zwiększyłam ilość posiłków, ale ważne było dla mnie to, co jem, tak aby było wartościowe- czytamy w opisie.

View this post on Instagram

Bardzo dużo osób pyta mnie jak tak szybko odzyskać sylwetkę po ciąży. Według mnie nie ma reguły, każda z nas potrzebuje różnego czasu i musi słuchać przede wszystkim swojego organizmu. Ja przez cały okres ciąży starałam się odżywiać jak najlepiej, zmieniłam nawyki – zwiększyłam ilość posiłków, ale ważne było dla mnie to co jem, tak aby było wartościowe 🍏🍌🍓 Do tego sporo ruchu, w drugiej części spacerów, a teraz kiedy dzidziuś już śpi👶🏼🛌 wychodzę późnym wieczorem prawie codziennie poćwiczyć💪🌘🏋 regularność to podstawa😊 A na drugie śniadanie na przykład owoce, warzywa i jogurt owocowy od @alpro stworzony w 100% ze składników pochodzenia roślinnego🌱 Pamiętajcie, że do 30 lipca trwa konkurs na fb! Komentujcie, pomagajcie, wygrywajcie nagrody😊!

A post shared by Anita Szydłowska (@anitaczylija) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz