Anita Szydłowska wspomina na swoim instagramie!

Anita Szydłowska na swoim instagramie postanowiła ostatnio trochę powspominać. Celebrytka na swoim instastory opublikowała fotografie z swojego wesela. Gwiazda podzieliła się swoją refleksją na temat swojej fryzur sprzed kilku dobrych lat. My za to widzimy jaka przeszła cudowną metamorfozę na przestrzeni tych lat.

Anita Szydłowska swoją popualrnośc zdobyła dzięki udziałowi w programie „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Celebrytka aktualnie ma sporą grupę fanów na swoim instagramie. Gwiazda często dzieli się z nimi swoimi poglądami na życie lub też propozycjami na stylizacje. Tym razem podzieliła się swoją refleksją na temat swojej fryzury sprzed kilku lat.

Tancerka na swojej instagramowej relacji dodała fotografię na której miała bardzo rozjaśniony blond na swojej głowie. Gwiazda swoje dodane zdjęcie podpisała swoją opinią.

A w 2016 mój blond osiągnął swoje maximum- czytamy na opublikowanej fotografii.

Instagram-anitaczylilja

A waszym zdaniem kiedy tancerka wyglądała lepiej? Teraz czy może wtedy? Naszym zdaniem teraz wygląda obłędnie. Do porównania zamieszczamy wam zdjęcie, które pokazuje jak wygląda ona aktualnie. Swoje opinie piszcie w komentarzach pod wpisem.

Instagram-anitaczylilja
Bądź na bieżąco i obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News
Exit mobile version