Reklama
Strona głowna Hot Anita Szydłowska wyśmiewa swoją ślubną fryzurę

Anita Szydłowska wyśmiewa swoją ślubną fryzurę

od Karolina Melon
Reklama
Anita Szydłowska z programu “Ślub od pierwszego wejrzenia” pokazała zdjęcia ślubne z przed trzech lat. Gwiazda śmieje się sama z siebie żartując z koloru włosów. Startując do programu dzięki, któremu zaistniała posiadała bardzo mocno rozjaśniony kolor włosów, delikatną grzywkę oraz mocny makijaż. Sama siebie tak oceniła:

“A w 2016 mój blond osiągnął swoje maximum – napisała.

Materiały prasowe

Celebrytka na przestrzeni tego krótkiego okresu kiedy to zaistniała w świecie biznesu przeszła dużą metamorfozę, oczywiście pozytywną.

Przypomnijmy Anita Szydłowska to tancerka, która mieszkała w Krakowie. Zgłosiła się do trzeciej edycji programu “Ślub od pierwszego wejrzenia” i poznała tam swojego obecnego męża Adriana. Kandydat mieszkał w Szczecinie i posiadał własną firmę. Para w programie zdecydowała się na ślub jednak początkowo mieszkali osobno. Kiedy już poznali się lepiej przyszedł czas na poważną decyzję. Oboje zdecydowali, że zamieszkają w Szczecinie. Po emisji programu w lutym zasiedli na kanapie programu śniadaniowego gdzie ogłosili, że spodziewają się dziecka. Nie ukrywali płeci maleństwa ogłosili z radością, że spodziewają się synka. W marcu postanowili wziąć po raz drugi ślub.

Macierzyństwo i małżeństwo celebrytce służy wygląda znakomicie a jej metamorfoza jest jak najbardziej na tak.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz