Anita z programu „ŚOPW” pochwaliła się prezentem od męża

Anita Szydłowska uczestniczka programu” Ślub od pierwszego wejrzenia” pochwaliła się prezentem od męża. Adrian kupił żonie piękny rodziny samochód.

Wszystko wskazuje na to, że program doprowadził dwoje ludzi do założenia szczęśliwej rodziny. Anita i Adrian to jedna z niewielu par ,której się udało . Przypomnijmy, że pozostałe pary, które zostały dobrane w programie rozeszły się.

Anita i Adrian niedawno zostali szczęśliwymi rodzicami. Oboje są bardzo aktywni w sieci i dzielą się swoim szczęściem z fanami. Tym razem Anita pochwaliła się samochodem, który dostała od męża.

„To jest radość. Mam swój pierwszy samochód w życiu, w dodatku prezent od męża. Chyba każdy pamięta swoją pierwszą brykę i wspomina przygody z nią związane. Ja zawsze myślałam, że moje autko będzie malutkie, a to jest duże, rodzinne, wygodne – tak, aby pomieściło bez problemów wózek, wiele bagaży, a w środku fotelik. To nie jest najnowszy model prosto z salonu, ale jak na początek dla mnie idealne. Adrian twierdzi, że prowadzę całkiem dobrze, ale na wszelki wypadek uważajcie na drogach – napisała Anita.

Pozostaje nam Anicie życzyć szerokość .

Materiały prasowe
Bądź na bieżąco i obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News
Exit mobile version