Reklama
Strona głowna Gwiazdy Anna Bardowska wydaje książkę dla dzieci

Anna Bardowska wydaje książkę dla dzieci

od Karolina Melon
Reklama
Anna Bardowska to uczestniczka programu “Rolnik szuka żony”. W programie została wybrana przez rolnika Grzegorza, z którym założyła rodzinę. Para dzisiaj jest rodzicami dwójki dzieci. Okazuję się, że Anna Bardowska mimo obowiązków związanych z wychowaniem dzieci oraz pracą w gospodarstwie znalazła czas aby napisać książkę dla dzieci. Oprócz pisania para doskonale potrafi wykorzystać swój czas, który zdobyła popularnością w programie. Prowadzą kilka profili na Instagramie oraz maja własny kanał na Youtube.

“Napisałam książeczkę dla dzieci, dla najmłodszych. Jest to książeczka z takim wierszykiem o życiu na wsi, o tym, czym zajmuje się rolnik. Tekst napisałam w sierpniu, a moja książeczka zostanie wydrukowana w grudniu. (…) Dlaczego to tak długo trwało wszystko? Bo sama się wszystkim zajmowałam. Sama po napisaniu tekstu szukałam ilustratora, na którego trzeba było troszeczkę zaczekać. Ogarniałam wszystkie tematy dodatkowe, które wychodziły dopiero w praniu, bo jestem samoukiem – napisała Ania na Instagramie.

Książkę “Skarby wsi” będzie można kupić jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia. Namawiamy do zakupu ponieważ będzie to doskonały prezent  dla naszych milusińskich.

 

Materiały prasowe

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz