Reklama
Strona głowna Gwiazdy Anna Dereszowska martwi się o córkę

Anna Dereszowska martwi się o córkę

od Karolina Melon
Reklama
Anna Dereszowska martwi się o córkę, która jest poważnie chora. Aktorka nie chętnie zdradza tajemnice ze swojego życia prywatnego. Niedawno na swoim Instagramie napisała w poście , że zwraca się z prośbą do fanów aby jej i jej rodzinie życzyli dużo zdrowia oraz trzymali kciuki. Dziś już wiadomo, że chodziło o jej córkę Lenę. Okazuje się ,że dziewczyna ma chore nogi. Obecnie jest po fizjoterapii, ale czeka ja poważna operacja i oczywiście długa rehabilitacja.

“Trochę ważnych spraw ogarnialiśmy rodzinnie. Wciąż ogarniamy. Trzymajcie kciuki, proszę, i zdrowia życzcie – napisała pod jednym z postów na Instagramie.

Nie jest to jedyne zmartwienie rodziców, ponieważ muszą jeszcze zmagać się z wadą wzroku, która według diagnozy lekarza będzie się pogłębiać.

“W tej chwili jest to minus 3,5 dioptri. Wada z całą pewnością będzie jej się powiększała, bo już nam to okulista powiedział. Do któregoś momentu będzie się powiększała, potem stanie – mówiła aktorka w “Życiu na gorąco”.

Rodzice robią wszystko co mogą aby córce niczego nie brakowało. Ostatnio mama zabrała Lenę na zakupy aby sprawić jej nowe oprawki do okularów, które są ostatnim krzykiem mody.
Dla całej rodziny życzymy dużo zdrowia.

 

Materiały prasowe

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz