Reklama
Strona głowna Ogólne Anna Dereszowska pochwaliła się zdjęciem synka!

Anna Dereszowska pochwaliła się zdjęciem synka!

od Marcin Karwoski
Reklama
Anna Dereszowska ostatnio bardzo miło zaskoczyła swoich fanów. Gwiazda bowiem na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem na którym pozuje jej synek. Internauci w komentarzach bardzo miło zareagowali na opublikowaną fotografię.

Anna Dereszowska należy raczej do grona gwiazd, które raczej dbają o prywatność w mediach społecznościowych. Mimo tego celebrytka prowadzi bardzo aktywy profil na swoim instagramie, który śledzi aktualnie ponad 240 tysięcy osób. Gwiazda bardzo chętnie dzieli się z nimi swoimi spostrzeżeniami. Tym razem jednak ich bardzo miło zaskoczyła, a to wszystko przez publikacje zdjęcia swojego synka.

Anna na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii przedstawiła swojego synka, który pozuje na tle jeziorka. Gwiazda w opisie zdradziła trochę więcej szczegółów.

Jedno z moich dwóch największych Szczęść! Jest już taki duży… i z taką radością i odwagą patrzy w przyszłość.
W tym trudnym, dziwnym czasie jestem z moimi dziećmi niemal 24 H na dobę. Wiele zrozumiałam, wiele się dowiedziałam i wiele nauczyłam. Dziękuję za to!!!- czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz