Reklama
Strona głowna Gwiazdy Anna Dereszowska skrytykowała Maffashion i Julię Wieniawę

Anna Dereszowska skrytykowała Maffashion i Julię Wieniawę

od Natalia Szymkiewicz
Reklama
Anna Dereszowska słynie z tego, że nie lubi wychylać się przed szereg. Stara się unikać krytykowania kolegów i koleżanek z show biznesu. Jednak w jednym z wywiadów nie wytrzymała i postanowiła wypowiedzieć się na temat influencerów.

Anna Dereszowska nie należy to grona osób, które lubią się lansować na ściankach i pokazywać na czerwonych dywanach. Jeśli już się gdzieś pojawi to są to najczęściej premiery filmowe czy spektakle, w których gra. Ostatnio w jednym z wywiadów udzielonych dla magazynu “Pani” wypowiedziała się o perfekcyjności, która rządzi światem.

Aktorka w swoim wywiadzie poruszyła temat Maffashion oraz Julii Wieniawy, które publikują zdjęcia bez skaz przez co młodzi ludzie popadają w paranoję.

Nastolatki obserwują Maffashion czy Julię Wieniawę, które wrzucają piękne zdjęcia w profesjonalnym makijażu, ze zrobioną fryzurą oraz przy dobrym świetle, i potem te dziewczyny myślą, że też powinny być takie śliczne. Jedna i druga Julka jest piękna, ale przecież nie budzą się rano, wyglądając idealnie. One też mają podkrążone oczy, tylko tego już ich fanki nie widzą. Ta pogoń za perfekcją jest destrukcyjna

Zgadzacie się z tym?

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz