Reklama
Strona głowna Gwiazdy Anna Dereszowska świętuje swoje 39 urodziny!

Anna Dereszowska świętuje swoje 39 urodziny!

od Marcin Karwoski
Reklama
Anna Dereszowska całkiem niedawno obchodziła swoje ostatnie urodziny z trójka na przodzie. Gwiazda postanowiła podsumować swoje minione lata w dość śmiałym nagraniu na którym pokazała się w agresywnym bikini.

Anna Dereszowska ma co świętować. Gwiazda ostatni rok ma trojkę z przodu. Celebrytka skończyła własnie 39 lat. Z tej okazji postanowiła opublikować na swoim instagramie film na którym pokazała się w bardzo odważnej stylizacji.

Anna na swoim instagramie pochwaliła się nowym nagraniem. Na opublikowanym nagraniu celebrytka szaleje w bardzo skąpym bikini. Gwiazda w opisie postanowiła trochę powspominać swoje lata.

No to chlup! Ostatnie urodziny z „3” z przodu. Płynę dalej! Z prądem i pod prąd. Dziękuję moim bliskim, mojemu „niemężowi”, za jego miłość, cierpliwość, wyrozumiałość. Moim najwspanialszym dzieciom, że są, najzwyczajniej w świecie. Tatusiowi, siostrze, bratu, „nieteściom”, Izuni, Jolusi, Lejdis i… och tak wielu osobom chciałabym podziękować, że ze mną jesteście!
I Wam, tam po drugiej stronie ekranu telefonu, tableta, czy kompa… jesteście najwspanialszą „grupą wsparcia” na świecie! – czytamy w opisie opublikowanego filmu.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz