Reklama
Strona głowna Gwiazdy Anna Dereszowska wraz z swoim partnerem korzysta z terapii!

Anna Dereszowska wraz z swoim partnerem korzysta z terapii!

od Marcin Karwoski
Reklama
Anna Dereszowska ostatnio udzieliła bardzo ciekawego wywiadu. Celebrytka podczas rozmowy z tabloidem wyznała, że wraz z mężem korzysta z pomocy psychoterapeuty. Okazuje się, że to własnie w taki sposób dbają oni o swoje zdrowie psychiczne.

Anna Dereszowska należy do grona osób, które raczej rzadko chwalą się tematami ze swojego życia prywatnego. Jednak ostatnio zrobiła wyjątek i podczas rozmowy z portalem Gala.pl zdradziła jak radzi sobie w czasie domowej izolacji. Aktorka również poruszyła swoje sposoby na dobre samopoczucie.

Anna w trakcie rozmowy z Gala.pl wyznała, że stara się bardzo dużo rozmawiać, że swoim partnerem. Okazuje się również, że oboje korzystają z pomocy terapeutycznej.

Przede wszystkim staram się rozmawiać. Gdy jest mi ciężko, to nie duszę tego w sobie. Mam też ogromne wsparcie w moim “niemężu”, bo oboje korzystamy z pomocy terapeutycznej, która jest nam potrzebna przy tempie życia, które oboje prowadzimy. Mój narzeczony jest dyrektorem marketingu w dużej firmie i ma mnóstwo ciśnień, presji, stresu w pracy, dwójkę dzieci i narzeczoną, która bardzo dużo na co dzień pracuje i której zdarza się, jak każdej kobiecie, mieć swoje nastroje, wzloty i upadki. Staramy się więc dać sobie taki wentyl, a takim wentylem jest rozmowa – zdradziła.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz