Reklama
Strona głowna Gwiazdy Anna Dereszowska zdradziła swój sposób na zmarszczki!

Anna Dereszowska zdradziła swój sposób na zmarszczki!

od Marcin Karwoski
Reklama
Anna Dereszowska na swoim instagramie prowadzi bardzo aktywne życie. Celebrytka z swoimi fanami bardzo często dzieli się ciekawymi informacji czy tez poradami. Dziś zdradziła swoje tajne sposoby na zmarszczki!

Anna na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka w opisie postanowiła podzielić się swoim sposobem na zmarszczki.

Mamy tyle lat, na ile się czujemy… wiadomo! 😉 💪🔥 Ale czy zastanawiałyście się ile lat ma tak naprawdę Wasza skóra i czy już czas na pielęgnację przeciwzmarszczkową? Możecie to łatwo sprawdzić, rozwiązując test na stronie 👉 www.czasdzialanatwojakorzysc.pl. Oprócz diagnozy wieku, znajdziecie tam wskazówki, jaką pielęgnację wybrać dla polepszenia wyniku 😜 Ja na końcu testu przeczytałam: „Twoja skóra nadal jest w dobrej kondycji, ale biologicznie blisko jej do czterdziestki. Nie jest już tak sprężysta jak kiedyś, traci młodzieńczy blask. To czas na mocne uderzenie kwasu hialuronowego, który pozwoli ujędrnić cerę i wygładzi pierwsze zmarszczki”. Nie jest źle!
A jak u Was? – czytamy w opisie.

View this post on Instagram

Mamy tyle lat, na ile się czujemy… wiadomo! 😉 💪🔥 Ale czy zastanawiałyście się ile lat ma tak naprawdę Wasza skóra i czy już czas na pielęgnację przeciwzmarszczkową? Możecie to łatwo sprawdzić, rozwiązując test na stronie 👉 www.czasdzialanatwojakorzysc.pl. Oprócz diagnozy wieku, znajdziecie tam wskazówki, jaką pielęgnację wybrać dla polepszenia wyniku 😜 Ja na końcu testu przeczytałam: „Twoja skóra nadal jest w dobrej kondycji, ale biologicznie blisko jej do czterdziestki. Nie jest już tak sprężysta jak kiedyś, traci młodzieńczy blask. To czas na mocne uderzenie kwasu hialuronowego, który pozwoli ujędrnić cerę i wygładzi pierwsze zmarszczki”. Nie jest źle! 🤓 A jak u Was? #czasdzialanatwojakorzysc #lorealparis #lorealskin #pielęgnacja #beauty #

A post shared by Anna Dereszowska (@dereszowska) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz