Reklama
Strona głowna Hot Anna Jurksztowicz o świątecznych tradycjach i wódce w Wigilię!

Anna Jurksztowicz o świątecznych tradycjach i wódce w Wigilię!

od Damian Kowal
Reklama
Anna Jurksztowicz zwierzyła się ze swoich świątecznych tradycji. Poruszyła także kwestię “świątecznej” wódki. Co o niej sądzi?!

Gwiazda zdradziła, że tegoroczne Boże Narodzenie spędza w rodzinnym, dużym gronie. W tym roku to ona organizuje święta. Będą wyjątkowe ze względu na to, że wszystkie dzieci z całej rodziny będą miały okazję się wspólnie spotkać. Podczas świętowania nie zabraknie oczywiście kolęd. W rozmowie z serwisem przeambitni.pl wspomniała o nich, że:

Kolędy są integralną częścią każdej kolacji wigilijnej i właściwie to jest taka miła tradycja. Tylko tego jednego dnia, właściwie kilka dni wokół Wigilii się śpiewa te kolędy, więc warto skorzystać z tej tradycji i śpiewać w domu z rodziną, z sąsiadami, z przyjaciółmi

Ulubioną potrawą Anny są śledzie z suszonymi grzybami. Ryby muszą być najlepszej jakości. Następnie obkłada je w podgrzybkach lub prawdziwkach, które zawsze są suszone.

Anna wspomniała również o kwestii picia wódki w święta:

Uważam, że śledzie zawsze idą bardzo dobrze z wódką, a nigdy w winem. Także albo musimy się napić łyczek wódki, albo nic.

Co Wy o tym sądzicie?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Anna Jurksztowicz (@anna_jurksztowicz)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz