Reklama
Strona głowna Gwiazdy Anna Jurksztowicz radzi Viki Gabor!

Anna Jurksztowicz radzi Viki Gabor!

od Damian Kowal
Reklama
Anna Jurksztowicz postanowiła dać kilka cennych rad młodej wokalistce Viki Gabor. Co takiego powiedziała i jakie ma dla niej przesłanie?!

Viki Gabor odniosła w minionym roku ogrom bardzo ważnych sukcesów. Piosenkarka wygrała ubiegłoroczną edycję Eurowizji dla Dzieci, ale również program “The Voice Kids. Dzięki tym zwycięstwom ma szansę odnieść duży sukces w show biznesie i to nie tylko naszym rodzimym!

W związku z odniesionymi już sukcesami przez Viki, Anna Jurksztowicz ma dla niej kilka rad. W rozmowie z portalem przeambitni.pl powiedziała:

Myślę, że jeżeli muzyka gra w jej serduszku, bo to młoda osóbka jest, powinna jak najwięcej, jak najczęściej występować i kierować się właśnie tym, co lubi śpiewać […] powinna się kierować wyborem swojego serca tak, aby dobrze wybrać dla siebie pasujący do niej styl muzyczny.

W rozmowie Anna Jurksztowicz wspomniała również, że bardzo ważne jest, aby posiadać własny styl muzyczny. Ma to na celu zapewnienie jak największej rozpoznawalności oraz dalszej kariery.

A czy Wy macie jakieś rady na rozwój kariery Viki Gabor?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Wiktoria Gabor (@vikigaborofficial)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz