Reklama
Strona głowna Gwiazdy Anna Kalczyńska broni wpadkę w DDTVN!

Anna Kalczyńska broni wpadkę w DDTVN!

od Marcin Karwoski
Reklama
Anna Kalczyńska spotkała się z krytyką przez wypowiedz na temat koreańskiego wokalisty. Na celebytkę wylała się fala hejtu.

Podczas wtorkowego wydania Dzień Dobry TVN został poruszony temat rankingu najprzystojniejszych mężczyzn na świecie. Okazał się nim Jeon Jungkook, który jest wokalistą zespołu BTS. Jego uroda zachęciła prowadzących do żartów.

Anna Kalczyńska oraz Andrzej Sołtysiak nie szczędzili docinków pod jego adresem.

Chłopięca zdecydowanie, niemal dziecięca. Mały książę. Grzywka na pewno nie robi go najprzystojniejszym człowiekiem – Powiedział Andrzej.

Tym bardziej, że włosy zakładam, że farbowane – dodała Anna.

Pod najnowszym wpisem Anny na instagramie ukazało się wiele negatywnych komentarzy. Celebrytka na początku tłumaczyła się później jednak zablokowała możliwość komentowania oraz usnęła swoje wpisy.

Czy teraz standardowo w TVN chłopak z kolczykami w uszach i farbowanymi włosami jest oceniany jako mało męski? – spytała jedna internautka w komentarzu.

 

Proszę Pani, to jest moja osobista opinia, może się Pani z nią nie zgadzać. Jungkook maluje usta, nosi duże, zdobne kolczyki, eksperymentuje z wizerunkiem, który w mojej estetyce niewiele ma wspólnego z męskością. Ja tego nie oceniam, ale proszę mi pozwolić wyrazić swoje zdziwienie. Tym bardziej, że rozmawiamy o zmieniających się kanonach. Nie dajmy się pogrzebać politycznej poprawności – odpowiedziała prezeneterka.

A jakie jest wasze zdanie na ten temat?.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz