Reklama
Strona głowna Gwiazdy Anna Kalczyńska na swoim urlopie!

Anna Kalczyńska na swoim urlopie!

od Marcin Karwoski
Reklama
Anna Kalczyńska obecnie jest na swoim urlopie. Celebrytka wybrała się Maroko. Gwiazda na swoim instagramie bardzo chętnie i aktywnie dzieli się z swoimi fanami jak spędza ten cudowny czas. Ostatnio na swoim profilu opublikowała fotografie z bardzo ciekawym opisem, który ma za sobą bardzo interesujący ukryty przekaz.

Anna Kalczyńska postanowiła wybrać się na urlop. Gwiazda postawiła na Maroko. Celebrytka na swoim ostatnim zdjęciu za pozowała w Marakeszu. Prezenterka zdaniem wielu interautów wyglądała obłędnie na tej fotografii. A postawiła ona na sukienkę maxi w kwiaty. Spójrzcie sami jaki prezentuje się w tym wydaniu.

3 pokolenia, 2 kultury, ulica Marakeszu. Właściwie tej arytmetyki jest nieco więcej. Na zdjęciu 2 kobiety i dziewczynka, ale kultury, choć niewidoczne – są trzy. Idę właśnie przez żydowski Plac Solny – el Mellah, co po arabsku oznacza „sól”. Żydzi i Arabowie żyli w Maroku w pokoju przez wieki, chociaż wytyczono im miejsce do osiedlenia, w Marakeszu właśnie tu- w dzielnicy żydowskiej, gdzie mieli swój plac i swój targ. Dziś społeczność żydowska jest w większości zasymilowana #maroko #marakesz #kobiety #tradycja #koloryT #kultura – czytamy w opisie dodanej fotografii.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz