Reklama
Strona głowna Gwiazdy Anna Kalczyńska przeprasza za wpadkę w DD TVN!

Anna Kalczyńska przeprasza za wpadkę w DD TVN!

od Marcin Karwoski
Reklama
Anna Kalczyńska również zabrała głos w sprawie ostatniej afery która odbyła się w Dzień Dobry TVN. Celebrytka wydała swoje oświadczenie na Twitterze.

Dzień Dobry TVN ostatnio nie cieszy się dobrym zdaniem. Chwile po ostatniej wpadce Filipa Chajzera który wyśmiał ludzi cierpiących na ataki pani, swoją wpadkę zaliczyli Anna Kalczyńska oraz Andrzej Sołtysiak. Oni jednak podpadli przez wyśmianie rankingu najprzystojniejszych mężczyzn na świecie. Internauci bardzo mocno szybko oburzyli się ich zachowaniem.

Anna Kalczyńska na swoim Twiiterze postanowiła odnieść się do swojego zachowania w DD TVN. Gwiazda w swoim oświadczeniu przeprosiła wszystkich urażonych. Celebrytka również zdradziła, że jest jej bardzo przykro. Prezenterka również zdradziła co nimi wówczas kierowało.

Szanowni Państwo, przepraszamy wszystkich, których uraziły nasze komentarze odnośnie Pana Jeona Jung Kooka. Jest nam ogromnie przykro, że nasze słowa zostały odebrane jako rasistowskie czy ksenofobiczne. Z całą mocą pragniemy Państwa zapewnić, że nie kierowały nami takie pobudki – czytamy w oświadczeniu na Twitterze.

Warto dodać, że jej wpis bardzo poruszył użytkowników Twittera. Idealnie pokazują to komentarze dodane pod nim.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz