Reklama
Strona głowna Gwiazdy Anna Kerth urodziła!

Anna Kerth urodziła!

od Marcin Karwoski
Reklama
Anna Kerth przez wielu znana z swojej roli w serialu Na Wspólnej. Aktorka kila dni temu została drugi raz mamą. Celebrytka pochwaliła się uroczym zdjęciem.

Anna na swoim instagramie opublikowała zdjęcie swojego nowego dziecka. Na dodanym zdjęciu widzimy stopki noworodka. W opisie aktorka napisała wzruszający opis.

“W końcu mogę TO napisać: JEST!!! Naczekaliśmy się. Nasz drugi syn jest już z nami. Oswajamy się i regenerujemy. Dzięki wszystkim za trzymanie kciuków , zwłaszcza przy końcówce. Było za co” – czytamy w opisie dodanej fotografii.

View this post on Instagram

W końcu mogę TO napisać: JEST!!! 👶🏻Naczekaliśmy się 🙈 Nasz drugi syn jest już z nami 😍 Oswajamy się i regenerujemy. Dzięki wszystkim za trzymanie kciuków , zwłaszcza przy końcówce. Było za co 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Skoro mam już Waszą obecność i uważność chciałam napisać, że oficjalnie zostałam #VBAC , z czego jestem dumna a zarazem ogromnie wdzięczna osobom, które mnie wspierały w moim pragnieniu. Zespołowi lekarzy, którzy mi tę próbę umożliwili a przede wszystkim „mojej” położnej, bez której ten proces i finał w tej postaci, by się nie wydarzył. To jeden z tych tematów, o którym myślę, że warto mówić, więc wkrótce pewnie osobny post na ten temat. Tymczasem… Jest tak wiele osób, które wspierały nas na tej ostatniej, acz mega trudnej i wyjątkowo długiej prostej! Rodzina – która wspierała zawsze i cierpliwie czekała, gdy my po raz kolejny odpowiadaliśmy, że „czekamy dalej”. Przyjaciele, którzy nie dali nam zwariować odwiedzając nas i przygarniając, by życie wciąż wyglądało normalnie. A przy tym ofiarując swoją pomoc „w nocy o północy”… Osoby, które dbały o nasz komfort i psychiczny spokój, były wyrozumiałe i służyły nie tylko swoim profesjonalizmem, ale i dobrym słowem czy gestem. A nawet osoby, dzięki którym mogłam brać udział w nowych projektach pomimo niepewności czasu. Nie sposób tu wymienić każdego z osobna, ale te osoby wiedzą, że to o nich mowa. Jeszcze raz DZIĘKUJEMY 🙏🏻💖 Jesteśmy w komplecie 👪——> 👨‍👩‍👦‍👦💪🏻🥰🙏🏻 #rodzina #razemnajlepiej #wkomplecie #syn #brat #bracia #mama #tata #rodzice #razem #newborn #birth #vbac #family #together #love #happiness #momoftwo #mommy #daddy #brother #brotherhood #givingbirth #life #atlast #missioncompleted

A post shared by Anna Kerth (@anna_kerth) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz