Reklama
Strona głowna Gwiazdy Anna Korcz pochwaliła się swoimi krągłościami!

Anna Korcz pochwaliła się swoimi krągłościami!

od Marcin Karwoski
Reklama
Anna Korcz na swoim instagramie pochwaliła się zdjęciem swojego ciążowego brzuszka. Gwiazda w opisie fotografii zdradziła nawet, ze spodziewa się synka!

Anna Korcz w lipcu ubiegłego roku ożeniła się. Gwiazda bardzo szybko zaczęła starać się o dziecka. Celebrytka w Październiku na swoim instagamie poinformowała, że zostanie mama.

Moje 29. urodziny spędzamy w trójkę, więc plan się powiedzie. Trochę sobie to wszystko tak zaplanowaliśmy i wymarzyliśmy – napisała wtedy.

Dziś na swoim instagramie pochwaliła się swoim ciążowym brzuszkiem. Gwiazda pozuje na nim w samym sweterku oraz majtkach. W opisie zdradziła kilka informacji na temat samego dziecka.

Będę Mamą… Jak oglądałam te zdjęcia pierwszy raz to nie ukrywam, że poleciały mi łzy wzruszenia. Z różnych względów, ale chyba głównie dlatego, że wcześniej podczas całej ciąży praktycznie nie zrobiłam sobie żadnego zdjęcia, a tu zobaczyłam siebie, a właściwie nas… duet, który tworzymy. To takie niesamowite, że pod sercem noszę naszego Synka – czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

Internauci w komentarzach nie ukrywali zaskoczenia.

Cudo do kwadratu

Śliczne wyglądasz w ciąży

Pięknie Pani Aniu

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz