Reklama
Strona głowna Gwiazdy Anna Korcz pochwaliła się swoją sylwetką!

Anna Korcz pochwaliła się swoją sylwetką!

od Marcin Karwoski
Reklama
Anna Korcz dwa miesiące temu urodziła córkę. Gwiazda tym razem na swoim instagramie pochwaliła się zdjęciem swojej aktualnej sylwetki.

Anna Korcz jest bardzo aktywną osobą w mediach społecznościowych. Idealnym tego potwierdzeniem jest jej instagram, który śledzi ponad 7900 osób. Gwiazda bardzo chętnie dzieli się z nimi swoim życiem prywatnym jak i zawodowym. Tym razem Korcz postanowiła pochwalić się zdjęciem swojej aktualnej sylwetki.

Anna na swoim instagramie pochwaliła się nowym wpisem. Gwiazda dodała, aż trzy zdjęcia w których pokazała swoją sylwetką podczas ciąży, przed ciążą oraz jak prezentuje się ona aktualnie. Celebytka w opisie zdradziła trochę szczegółów.

Może lepiej, że teraz robi się formę na lato 2021, bo do ideału jeszcze trochę.
Dla mnie – duszy sportowca ciało i jego wygląd jest bardzo istotny, ciągle staram się dążyć do ideału, stawiając sobie kolejne cele. Przed ciążą przebiegłam półmaraton a i tak było mi mało bo można jeszcze więcej.. tymczasem teraz już nie mogę się doczekać kiedy usłyszę od lekarza magiczne słowa: „już może Pani biegać”.
Póki co się wzmacniam, sprawdzam ciało co pamięta a co zapomniało. Treningi mocno odbiegają od tych sprzed ciąży, ale muszę być wytrwała.

Trzy zdjęcia
1.przed ciążą
2.tydzień przed porodem
3.dwa miesiące po

View this post on Instagram

Może lepiej, że teraz robi się formę na lato 2021, bo do ideału jeszcze trochę. Dla mnie – duszy sportowca ciało i jego wygląd jest bardzo istotny, ciągle staram się dążyć do ideału, stawiając sobie kolejne cele. Przed ciążą przebiegłam półmaraton a i tak było mi mało bo można jeszcze więcej.. tymczasem teraz już nie mogę się doczekać kiedy usłyszę od lekarza magiczne słowa: „już może Pani biegać”. Póki co się wzmacniam, sprawdzam ciało co pamięta a co zapomniało. Treningi mocno odbiegają od tych sprzed ciąży, ale muszę być wytrwała. Trzy zdjęcia 1.przed ciążą 2.tydzień przed porodem 3.dwa miesiące po Wrócę do formy, jeszcze chwila!!! #summer2021

A post shared by Ania Korcz (@aniakorcz) on

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz