Reklama
Strona głowna Ogólne Anna Korcz została babcią!

Anna Korcz została babcią!

od Marcin Karwoski
Reklama
Anna Korcz na swoim instagramie pochwaliła się radosną nowiną. Gwiazda zdradziła, że jej córka urodziła synka. Celebrytka to wszystko zrobiła za pośrednictwem publikacji fotografii z swoim słodkim wnuczkiem.

Anna Korcz kilka dni temu zostało babcią. Jej córka została mamą. Gwiazda na swoim instagramie pochwaliła się tą radosną nowiną. W opisie zdradziła jak czuje się w swojej nowej roli.

Anna na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii przedstawiła swojego wnuczka. Gwiazda w opisie zdradziła jak czuje się w swojej nowej roli.

Czy już wiecie, jakie uczucia w życiu są najważniejsze? Czy doświadczyliście ich? (…) Gdyby na świecie panowała ta najważniejsza i najpotężniejsza królowa, która potrafi zmieniać, przeistaczać, przewracać wszystko do góry nogami, powodować płacz i śmiech do łez, gdyby tylko jej dać władzę… Świat byłby piękny , mądry i bezpieczny! Tak to ona! Wielu z Was zna jej imię! Miłość! Uczucie, które zabliźnia rany, przebacza, zapomina, nie szuka poklasku, nie karmi się pycha. Gdyby tak ludzie tu w Polsce i tam wszędzie dalej bardziej się kochali…Na zawsze Wasza AK. Od 3 dni już babcia, baba, babula, babunia, babi, babka – czytamy w opisie.

View this post on Instagram

Czy juz wiecie jakie uczucia w zyciu sa najwazniejsze? Czy doswiadczaliscie je? Czy byliscie ogarnieci ich pelnia i moca? Czy znacie ich sile i przeslanie! Gdyby na Swiecie panowala ta najwazniejsza i najpotezniejsza krolowa, ktora potrafi zmieniac , przeistaczac, przewracac wszystko do gory nogami, powodowac placz i smiech do lez, gdyby tylko jej dac wladze!!!!!! Swiat bylby piekny , madry i bezpieczny!!! Tak to Ona!!! Wielu z Was zna jej imie!!!! MILOSC!!! Uczucie, ktore zabliznia rany, przebacza, zapomina, nie szuka poklasku, nie karmi sie pycha…. Gdyby tak ludzie tu w Polsce i tam wszedzie dalej bardziej sie kochali…..” podajcie dalej”….. Na zawsze Wasza AK od 3 dni juz babcia, baba, babula, babunia, babi, babka….♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️🙃♥️♥️♥️♥️♥️🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️😘♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️#aniakalitowicz #mama #babcia #milosc #czystamilosc #purlove #przywiązanie #rodzinatojestsiła #tata #dziecko #noworodek #wyzwanie #nowarola #nowarolawzyciu

A post shared by Anna Korcz (@anna.korcz.official) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz