Reklama
Strona głowna Gwiazdy Anna Lewandowska kolejny raz pokazała ciążowy brzuszek!

Anna Lewandowska kolejny raz pokazała ciążowy brzuszek!

od Marcin Karwoski
Reklama
Anna Lewandowska na swoim instagramie pochwaliła się kolejnym zdjęciem swojego brzuszka ciążowego. Gwiazda również zdradziła w komentarzu kilka bardzo ciekawych szczegółów.

Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży. Ta wiadomość chyba nikogo już nie zaskoczyła. Celebrytka przebieg swojej ciąży bardzo aktywnie relacjonuje. Trenerka ostatnio pod swoim nowym wpisem postanowiła nawet odpowiedzieć na kilka komentarzy.

Anna na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii pokazała swój ciążowy brzuszek. Gwiazda w komentarzach postanowiła odpowiedzieć na kilka pytań. Trenerka przez to zdradziła kilka szczegółów.

Gwiazda w pierwszej części swojego opisu wyznała skąd czerpie motywacje.

W mojej głowie aktywność fizyczna zawsze była wysoko na liście, ale teraz bardziej słucham ciała. A ono w trakcie ciąży podpowiada, co dla niego jest najlepsze.Trenuję trzy razy w tygodniu, do tego pływam i spaceruję. Ale są też takie dni, kiedy zwyczajnie muszę odpocząć, bo wiem, że tego potrzebuję, bo wiem, ile obowiązków mam na co dzień.

View this post on Instagram

"Ann,how can you do all of this??" I can! Of course! 🙈, because in my head physical activity was always high on the list, but now I listen to my body more 😉. And during pregnancy my body is telling me what is best.🤰🏼 _________________________________________ Wiecie z jakimi stwierdzeniami spotykam się ostatnio? Podam kilka przykładów. "Anka, że Tobie się chce!" Ile razy w tygodniu trenujesz?" "Znając Ciebie, zaraz wrócisz do formy" “Powinnaś poleżeć, akurat masz okazję” No i zawsze na czasie: “Czy można trenować w ciąży?” Czy mi się chce? Czy mi się chce? TAK. To znaczy, zawsze mi się chciało 🙈, bo w mojej głowie aktywność fizyczna zawsze była wysoko na liście, ale teraz bardziej słucham ciała:-). A ono w trakcie ciąży podpowiada, co dla niego jest najlepsze. Tym samym, trenuję 3x w tygodniu, do tego pływam i spaceruję. Ale są też takie dni, kiedy zwyczajnie muszę odpocząć, bo wiem, że tego potrzebuję, bo wiem ile obowiązków mam na codzień . Podczas pierwszej ciąży mogłam pozwolić sobie na większy "chillout" (choć u mnie nigdy nie było łatwo) obecnie, mając 2,5letnią energiczną córeczkę (geny🤪) to uwaga moja skupiona jest na Niej. Druga ciąża jest inna. Mięśnie brzucha są już bardziej rozciągnięte, więc i brzuszek może zrobić się coraz bardziej okazały🤰 Czy wrócę do formy? Być może (a może jakiś wspólny challenge☺🙈😉?), ale w takim momencie myślenie o formie nie jest dla mnie priorytetem. Chcę być zdrowa więc jestem aktywna, bo wiem, jak ważne jest to dla przebiegu ciąży i późniejszego zdrowia maleństwa. Thats it🤷‍♀ Będę powtarzać do skutku, aby słuchać swojego organizmu. Czujesz, że powinnaś odpuścić – zrób to. Nie porównuj przebiegu swojej ciąży do innych kobiet. To naprawdę nie ma sensu. Każda ciąża jest inna. Najważniejsze to dbać o siebie najlepiej, jak się da, przede wszystkim o maluszka. Kochane Mamuśki ❤️ ściskam Was ________ #pregnantworkout #pregnant #6monthspregnant #annalewandowska

A post shared by Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba) on

Trenerka nawet opowiedziała o różnicach pomiędzy pierwsza i drugą ciąża.

Chcę być zdrowa, więc jestem aktywna, bo wiem, jak ważne jest to dla przebiegu ciąży i późniejszego zdrowia maleństwa. Będę powtarzać do skutku, aby słuchać swojego organizmu. Czujesz, że powinnaś odpuścić – zrób to. Nie porównuj przebiegu swojej ciąży do innych kobiet. To naprawdę nie ma sensu. Każda ciąża jest inna.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz