Reklama
Strona głowna Gwiazdy Anna Lewandowska kolejny raz pokazała ciążowy brzuszek!

Anna Lewandowska kolejny raz pokazała ciążowy brzuszek!

od Marcin Karwoski
Reklama
Anna Lewandowska na swoim instagramie zaczęła wspominać ostatnie chwile swojego beztroskiego urlopu. Gwiazda za pomocą cudnego zdjęcia postanowiła przypomnieć swoim adoratorom jak ważne jest zdrowe odżywanie w czasie ciąży.

Anna Lewandowska aktualnie jest w szóstym miesiącu ciąży. Gwiazda ten okres bardzo chętnie relacjonuje na swoim instagramie. Celebrytka ostatnio pokazała jak aktualnie prezentuje się jej ciążowy brzuszek. Trenerka również postanowiła wspomnieć o zdrowym odżywaniu w tracie ciąży.

Anna na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Na opublikowanej fotografii pozuje w stroju kąpielowym. Gwiazda przez to idealnie pokazała swój ciążowy brzuszek. Warto dodać, że jest on już dużych rozmiarów. W opisie ukazało się dlaczego zdrowe odżywianie w trakcie ciąży jest tak ważne.

To, że dieta kobiet w ciąży wpływa na nawyki żywieniowe dziecka w przyszłości zostało wielokrotnie udowodnione. Okazuje się, że już podczas życia płodowego nasze maluszki poznają smaki potraw spożywanych przez swoje mamy. Te doświadczenia wpłyną nie tylko na ich preferencje smakowe w przyszłości, lecz także na prawidłowe kształtowanie się nawyków żywieniowych

View this post on Instagram

I am glad that people's awareness about healthy eating is growing. I like to emphasize its role myself, especially during pregnancy🤰🏼. Diet of pregnant women affects the baby's eating habits in the future. it is very important that mother, while pregnant, cares for a balanced and varied diet.🍎🍏 ______________________________ Z cyklu: ŻYWIENIE I AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA W CIĄŻY 🤰🏼🍎🍏 Cieszę się, że świadomość ludzi nt. zdrowego odżywiania rośnie. Sama lubię podkreślać jego rolę zwłaszcza w ciąży🤰🏼. To, że DIETA 🍎🍏kobiet w ciąży wpływa na NAWYKI ŻYWIENIOWE dziecka w przyszłości zostało wielokrotnie udowodnione.🙌 I tak, okazuje się, że już podczas ŻYCIA PŁODOWEGO nasze maluszki poznają smaki potraw spożywanych przez swoje mamy. Te doświadczenia wpłyną nie tylko na ich preferencje smakowe w przyszłości ale również na prawidłowe kształtowanie się nawyków żywieniowych. 1000 pierwszych dni życia OD POCZĘCIA, to czas, w którym organizm dziecka rośnie i rozwija się najintensywniej. Dlatego tak ważne jest, by przyszła mama będąc w ciąży dbała o zbilansowaną i urozmaiconą dietę. Taka ciekawostka, o której warto przypominać😉💫 #healthyteam #annalewandowska #pregnant #6monthsoregnant #healthyplanbyann

A post shared by Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz