Reklama
Strona głowna Instagram Anna Lewandowska kolejny raz zaskakuje swoją karnacją!

Anna Lewandowska kolejny raz zaskakuje swoją karnacją!

od Marcin Karwoski
Reklama
Anna Lewandowska regularnie zaskakuje nas swoimi karnacjami. Tym razem celebrytka udostępniła zdjęcie z wakacji, na którym jest w granatowej długiej sukience w czerwone wisienki. Dodana fotografie opisała.:

W ciągu roku zawsze dużo podróżuję, czy to służbowo, czy prywatnie. Zwiedzam wiele cudownych miejsc, poznaję obce kultury, nawyki i zwyczaje. Mam to wielkie szczęście, że moje życie zawodowe idzie w parze z rodzinnym. Realizując różne projekty wiele dni w roku jestem w podróży, najczęściej razem z Klarą.Codziennie widzę jak rośnie i rozwija się.
Cieszę się jej każdym nowym słowem, odkryciem i zachwytem. Patrzę na te same rzeczy oczami dziecka i zachwycam się nimi w zupełnie inny, nowy sposób. Dla dziecka piękno to natura. Kolorowy motyl, kwiat, białe obłoki, czy szum fal. -pisze Anna Lewandowska.

Komentarze fanów mówią same za siebie.:

Ale piękna sukienka

Cudownie Aniu

Służy Ci ten hiszpański klimat

View this post on Instagram

🌼Wonderful Andalusia. I love traveling. ___________________________________ W ciągu roku zawsze dużo podróżuję, czy to służbowo, czy prywatnie. Zwiedzam wiele cudownych miejsc, poznaję obce kultury, nawyki i zwyczaje. Mam to wielkie szczęście, że moje życie zawodowe idzie w parze z rodzinnym 🤸‍♀️ Realizując różne projekty wiele dni w roku jestem w podróży, najczęściej razem z Klarą. Codziennie widzę jak rośnie i rozwija się. Cieszę się jej każdym nowym słowem, odkryciem i zachwytem. Patrzę na te same rzeczy oczami dziecka i zachwycam się nimi w zupełnie inny, nowy sposób. Dla dziecka piękno to natura. Kolorowy motyl, kwiat, białe obłoki, czy szum fal.🌼 #healthymom lthylife #annalewandowska #healthyplanbyann #lifestyle

A post shared by Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz