Reklama
Strona głowna Gwiazdy Anna Lewandowska nie zwalnia tempa

Anna Lewandowska nie zwalnia tempa

od Karolina Melon
Reklama
Anna Lewandowska pochwaliła się zdjęciem z treningu, jednak oczy wszystkich skierowane były na jej ciążowy brzuszek. Od momentu ogłoszenia tej radosnej nowiny każdy się zastanawia kiedy trenerka zwolni tempo. Kiedy  urodzi drugie dziecko i oczywiście jakie imię będzie wybrane. Niestety na te wszystkie odpowiedzi musimy jeszcze trochę poczekać.  Tym czasem możemy obserwować jak rośnie brzuszek, który na czwarty miesiąc jest bardzo malutki.

“Trening zrobiony. Co z treningiem w ciąży? Jak najbardziej TAK! Znacie mnie nie od dziś i wiecie, że specjalizuje się w tym temacie. Dostałam około tysiąca zapytań o trening w ciąży. Zacznijmy od początku! Z całą świadomością pozostałam aktywna, ale trening dobieram do obecnego stanu rzeczy – napisała Anna Lewandowska i zdradziła wiele rad, którymi powinny kierować się trenujące przyszłe mamy.

Anna Lewandowska nie zwalnia tempa
Przy okazji zdradziła, że przygotowuje zupełnie nowy program dla kobiet w ciąży. Jak widać ciąża jej służy, trenerka nie ma czasu na wolniejszy tryb życia. Przy okazji z korzystają kobiety, które planują w najbliższym czasie macierzyństwo a chcą być aktywne sportowo.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz