Reklama
Strona głowna Gwiazdy Anna Lewandowska o sekretach macierzyństwa

Anna Lewandowska o sekretach macierzyństwa

od Damian Kowal
Reklama
Anna Lewandowska opowiedziała o swojej drugiej ciąży. Ma już nawet kilka planów związanych z tym tematem. Co takiego ustaliła?

Lewandowska jest w czwartym miesiącu ciąży i nadal nie zwalnia tempa w swej aktywności. W jednym z ostatnich wywiadów zdradziła kilka faktów co do swojej prywatności oraz szczęśliwym rozwiązaniu.

Dla Sportowych Faktów opowiedziała o planowaniu drugiej ciąży:

To akurat bardzo ciekawe, bo druga ciąża była dla nas radosną niespodzianką. Chcieliśmy jej bardzo, ale odrobinę później. Gdy mówiłam o tym Robertowi, byłam zszokowana, bo przede mną były wrześniowe aktywności. To na pewno nie był Plan by Ann!

Wnioskujemy zatem, że druga ciąża była planowana jednakże jeszcze nie na teraz. Lewandowscy są jednak z tego bardzo szczęśliwi.

Anna została także zapytana o to, czy zamierza zdecydować się na pokazanie twarzy Klary. Odpowiedziała przecząco podając dwa istotne dla niej powody:

Po pierwsze – ze względów bezpieczeństwa. Po drugie – chcę jej zaoszczędzić okrutnych komentarzy w internecie. Tego boję się najbardziej: ocen. I wszystkiego innego, co w przyszłości będzie mogła przeczytać. Nie chcę, żeby córka za kilka lat miała do mnie pretensje, że wrzuciłam do sieci zdjęcie, którego ona by sobie nie życzyła. I na przykład po latach ktoś się z niej śmieje.

Czy Anna ma jakieś problemy z wychowywaniem dziecka?

Wychowanie dziecka nigdy nie jest łatwe. Przykładam do tego wielką wagę. Nie pozwalam na zachowania: chcę i koniec. Gdy tylko mogę, pokazuję dziecku tańsze możliwości. Pierwszy z brzegu przykład: same z Klarą raczej latamy klasą ekonomiczną. Z Robertem tak się nie da, jest na tyle znany, że nie ma szans, byśmy posiedzieli kilka minut w spokoju.
Inny przykład. Klara ma dwa i pół roku, ale już teraz uczę ją, że powinna się dzielić. Dziecko takie nauki powinno wynieść z domu. Gdy idzie do przedszkola, nie bierze tam swojej ulubionej zabawki, którą z nikim nie będzie się dzielić. Wszystko zaczyna się od takich najmniejszych spraw.

Anna wspomniała również, że po zakończeniu kariery męża mają zamiar wrócić do Polski. Wszystko to ze względu, iż w naszym kraju mają rodzinę i nie zamierzają mieszkać w Los Angeles:

LA to bardziej moje marzenie niż męża. Wiele osób mogę zdziwić, ale po zakończeniu kariery planujemy wrócić do Polski. Bo tu mamy rodzinę. Na pewno w pierwszym roku po końcu kariery Roberta, wyruszymy w podróż. Zrobimy to, na co nie mamy teraz czasu. Dziś, gdy już możemy się na moment gdzieś wyrwać, to przeważnie tam, gdzie jest hotel i basen. Robert w wakacje ma maksymalnie dwa tygodnie. Zimą – sześć dni plus święta.

Czekamy na kolejne cenne wskazówki odnośnie macierzyństwa.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz