Reklama
Strona głowna Gwiazdy Anna Lewandowska po raz pierwszy pokazała takie zdjęcie

Anna Lewandowska po raz pierwszy pokazała takie zdjęcie

od Karolina Melon
Reklama
Anna Lewandowska jest bardzo aktywna na swoim Instagramie, jednak zawsze jest pełna energii i uśmiechnięta. Tym razem po raz pierwszy opublikowała smutne zdjęcie, na który widać, że dopadła ją jesienna chandra. Jak by nie było jest tylko człowiekiem i ma prawo mieć lepsze i gorsze dni. Do zdjęcia dodała opis:

“Tak wyglądam, kiedy jestem smutna i zmartwiona. Rzadkooooo, bo rzadko to fakt, ale tak jak wszyscy jestem tylko człowiekiem i też zdarzają mi się smutniejsze momenty i gorsze samopoczucie.

 

Materiały prasowe

Przy okazji zwróciła się do swoich fanów:

“Czasem jest tak, że jak ktoś nas pyta co słychać, odpowiadamy, że jest nam chwilowo gorzej, że coś nam nie wyszło, coś nas boli, albo że zwyczajnie jest nam smutno, ale… Co nas nie zabije to nas wzmocni. Prawda?

Na koniec dodała:

“Nie ma ludzi idealnych, nie musimy się też starać tacy być. Ważne, by zawsze być sobą i być w zgodzie z sobą. Jutrzejszy dzień będzie. ZAWSZE PATRZĘ POZYTYWNIE – zapewniła.

Pod postem pojawiły się  komentarze, w których fani pocieszają gwiazdę:

“Fajnie, że udowadniasz, że jesteś TYLKO CZŁOWIEKIEM. Dziękuję, że wrzuciłaś to zdjęcie. Dziękuję za tę prawdę. Nikt nie jest na 100 proc. szczęśliwy przez 100 proc. swojego
czasu – piszą.

 

“Trzymaj się, masz prawo być smutna, zmęczona, zamyślona – fajnie, że o tym piszesz, wszyscy jesteśmy ludźmi. A to tylko stan przejściowy. Pozbądź sobie smutna tak długo jak potrzebujesz – pewnie to długo nie potrwa.

“Bardzo ładny post… Taki szczery.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz