Reklama
Strona głowna Gwiazdy Anna Lewandowska pochwaliła się brzuszkiem!

Anna Lewandowska pochwaliła się brzuszkiem!

od Marcin Karwoski
Reklama
Anna Lewandowska jest w ciąży ta wiadomość chyba już nikogo nie zaskoczyła. Celebrytka dopiero teraz na swoim profilu pochwaliła się swoim rosnącym brzuszkiem. Naszym zdaniem jest już całkiem spory!

Anna Lewandowska na swoim instagramie jest bardzo aktywna osoba. Gwiazda na swoim profilu prowadzi wiele akcji oraz sportowych atrakcji. Tym razem postanowiła pochwalilić się treningiem w ciąży. Celebrytka jednak dodała jeden bardzo ważny wymógł.

Anna na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii pozuje bokiem w obcisłym czarnym topie. Gwiazda swoimi racami zasłoniła swój brzuszek. Jednak i tak bardzo dobrze go widać. Jest już całkiem dużych rozmiarów.

W opisie trenera postanowiła poruszyć temat treningów w ciąży.

dpowiednio dobrane i bezpieczne treningi niebywale korzystnie wpływają na prawidłowy przebieg ciąży i porodu. To już zostało udowodnione. Podkreślam, że dzięki aktywności fizycznej podczas ciąży powrót do formy po jej zakończeniu jest znacznie szybszy i przyjemniejszy. WARUNEK – brak przeciwwskazań lekarza – czytamy w opisie dodanej fotografii.

Internauci w komentarzach nie ukrywali zaskoczenia.

Przepięknie wyglądasz
Zachycająco olśniewająco
Bardzo dobry tekst!? mam nadzieję że świadomość kobiet zacznie wzrastać

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz