Reklama
Strona głowna Gwiazdy Anna Lewandowska pochwaliła się jak wygląda jej poranek!

Anna Lewandowska pochwaliła się jak wygląda jej poranek!

od Marcin Karwoski
Reklama
Anna Lewandowska na swoim instagramie pochwaliła się kolejną fotografia z Mykonos. Celebrytka w opisie zdradziła jak wygląda jej poranek.

Anna do dodanej fotografii zamieściła obszerny opis, w którym nie brakowało czułych slow na temat Roberta czy tez Klary.

Robię coś, bez czego nie mogłabym funkcjonować. Najpierw myślę o szczęściu, które mnie spotkało. Odczuwam ogromną wdzięczność, którą mogłabym obdzielić cały świat. Przytulam śpiącego jeszcze męża, po czym na palcach zaglądam do córeczki, aby popatrzeć na jej spokojny sen (pod warunkiem, że nie zostanę uprzedzona). Dziękuję za łaski i energię płynącą od ludzi. To dla mnie bezcenny czas. Kilka dni refleksji podczas urlopu dało mi wielką moc. A teraz biorę głęboki wdech i wydech, uśmiecham się do Ciebie i zaczynam pracę, którą kocham – czytamy w opisie.

View this post on Instagram

Strong coffee, cold shower, intensive training or yoga? We all have a different morning routine. But does it affect our mood and the course of our day? In my opinion – definitely yes. An almost inseparable element of my life is the pressure of time, hard and intense work and huge responsibility. That's why morning rituals are so important to me. Now its time to take a deep breath, inhale and exhale. Time to smile and do the job I love ❤️ ________________ Mocna kawa, zimny prysznic, intensywny trening czy wyciszająca joga? Każdy z nas inaczej zaczyna swój dzień. Ale czy takie codzienne rytuały wpływają na nasz nastrój, na przebieg naszego dnia? Według mnie- zdecydowanie tak. Niemal nieodłącznym elementem mojego życia jest presja czasu, ciężka i intensywna praca oraz ogromna odpowiedzialność. Dlatego poranne rytuały są dla mnie tak istotne🙌 Jeszcze niedawno, każdy mój dzień zaczynałam zwyczajnie.. treningiem. Dziś mam dużo więcej do zrobienia. Robię coś, bez czego nie mogłabym funkcjonować😌 Najpierw myślę o szczęściu, które mnie spotkało. Odczuwam ogromną wdzięczność, którą mogłabym obdzielić cały świat. Przytulam śpiącego jeszcze męża @_rl9 ❤️ po czym na palcach zaglądam do córeczki👶, aby popatrzeć na jej spokojny sen (pod warunkiem, że nie zostanę uprzedzona 🙈) Dziękuję za łaski i energię płynącą od ludzi. To dla mnie bezcenny czas🙏🏻❤️ Kilka dni refleksji podczas urlopu dało mi wielką moc. A teraz biorę głęboki wdech i wydech, uśmiecham się do Ciebie i zaczynam pracę, którą kocham😘❤️ _________________ #annalewandowska #happynes #family @veclaim #photo @moretti

A post shared by Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz