Reklama
Strona głowna Gwiazdy Anna Lewandowska pochwaliła się nowym zdjęciem z okazji świąt!

Anna Lewandowska pochwaliła się nowym zdjęciem z okazji świąt!

od Marcin Karwoski
Reklama
Anna Lewandowska na swoim instagramie wraz ze swoim ukochanym złożyła życzenia fanom. Internauci jednak zwrócili uwagę na jej ciążowy brzuszek, który jest już sporych rozmiarów.

Lewandowscy już niebawem zostaną rodzicami po raz drugi. Drugi poród zbliża się już naprawdę wielkim krokami. A idealnym tego potwierdzeniem jest najnowsze zdjęcie pary. Opublikowana fotografia idealnie przedstawiła wielkość ciążowego brzuszka trenerki.

Anna na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii pozuje ze swoim ukochanym Robertem. Gwiazda w opisie postanowiła złożyć życzenia swoim fanom.

Te święta są inne – bo nie możemy się spotkać z rodziną. Te święta są trudne – w czasach pandemii. (…) Życzymy Wam z całego serca… Dużo sił, nadziei, a przede wszystkim spokoju, bliskości – choćby tej telefonicznej. Życzymy Wam niewinnej radości z małych rzeczy. Docenienia tego, co jest najważniejsze dla Was. Nie traćcie Waszych cennych chwil na “wielkie” sprawy. (…) Życzymy Wam Kochani wielu Łask Bożych. Jednak wszystkie życzenia stracą na wartości, jeśli nie będziemy ZDROWI, dlatego… życzymy Wam zdrowia, każdemu z Was – bez niego nic nie ma znaczenia. Niech dzień ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO odnowi naszą wiarę i wniesie nadzieję- czytamy w opisie.

View this post on Instagram

Te święta są inne – bo nie możemy się spotkać z rodziną. Te święta są trudne – w czasach pandemii. Te święta to wiele REFLEKSJI. Życzymy Wam z całego serca… Dużo sił, nadziei, a przede wszystkim spokoju, bliskości – choćby tej telefonicznej. Życzymy Wam niewinnej radości z małych rzeczy. Docenienia tego, co jest najważniejsze dla Was. Nie traćcie Waszych cennych chwil na „wielkie” sprawy. Pomyślmy o marzeniach, o rozwadze, o zdrowiu, o wsparciu dla tych najbardziej potrzebujących. Wszyscy mierzymy się z niewiadomą, wszyscy czekamy aż ten „zły sen” się skończy. Wspierajmy się w tych trudnych chwilach. Świat się zatrzymał, zatrzymaliśmy się i my. Pomyślmy o tym, gdzie jesteśmy, co mamy i podziękujmy za to 🙏 Życzymt Wam Kochani wielu Łask Bożych.🙏💓🌿 Jednak wszystkie życzenia stracą na wartości, jeśli nie będziemy ZDROWI , dlatego… życzymy Wam zdrowia, każdemu z Was – bez niego nic nie ma znaczenia. Niech dzień ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO odnowi naszą wiarę i wniesie nadzieję. WESOŁEGO ALLELUJA !🌿💓 RAL #annalewandowska #robertlewandowski #happyeastern

A post shared by 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba) on

Internauci w komentarzach nie ukrywali zaskoczenia.

Wesolych swiat kochani
Ale brzuszek już spory, Wesołych!

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz