Reklama
Strona głowna Gwiazdy Anna Lewandowska pochwaliła się swoim brzuchem!

Anna Lewandowska pochwaliła się swoim brzuchem!

od Marcin Karwoski
Reklama
Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży. Taka wiadomość chyba już nikogo nie zaskoczyła. Tym razem celebrtka pokazała swój ciążowy brzuszek. Jest on już naprawdę sporych rozmiarów.

Anna Lewandowska jest autorytetem wielu kobiet. Gwiazda na swoim instagramie motywuje wiele kobiet do uprawiania aktywności. Celebrytka na swoim profilu zebrała już ponad 2,4 miliony obserwacyjnych. Tym razem podzieliła się z nimi zdjęciem na którym pozuje w dość opiętej stylizacji.

Anna na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii pozuje w dość opiętej stylizacji. Tak dobrany Look idealnie podkreślił jej ciążowy brzuszek.

NOWE PROJEKTY, WYZWANIA, zmiany, ..
Tego typu wydarzeniom zazwyczaj towarzyszą emocje,
nie zawsze POZYTYWNE🤗. Tkwimy w utartym, często nieidealnym schemacie, bojąc się podjąć pierwszego kroku.
A przecież takie zmiany, jak choćby nowa praca, podjęcie studiów, czy zmiana miejsca zamieszkania niesie za sobą mnóstwo możliwości. Pamietajmy o tym, że to MY jesteśmy narratorami naszego życia, mimo, że trafiają nam się różne scenariusze. Nauczmy się korzystać z nadarzających okazji, ponieważ często są one otwarciem innego, lepszego rozdziału. Następny krok to spełnianie marzeń, od tego są – czytamy w opisie.

View this post on Instagram

NEW PROJECTS, NEW CHALLENGES, CHANGES, … These types of events are usually accompanied by emotions, not always POSITIVE emotions… I keep my fingers crossed for your dreams to come true in 2020❣️ ______________________________ NOWE PROJEKTY, WYZWANIA, zmiany, .. Tego typu wydarzeniom zazwyczaj towarzyszą emocje, nie zawsze POZYTYWNE🤗. Tkwimy w utartym, często nieidealnym schemacie, bojąc się podjąć pierwszego kroku. A przecież takie zmiany, jak choćby nowa praca, podjęcie studiów, czy zmiana miejsca zamieszkania niesie za sobą mnóstwo możliwości. Pamietajmy o tym, że to MY jesteśmy narratorami naszego życia, mimo, że trafiają nam się różne scenariusze. Nauczmy się korzystać z nadarzających okazji, ponieważ często są one otwarciem innego, lepszego rozdziału. Następny krok to spełnianie marzeń, od tego są😉 Ciekawa jestem, jakie WY macie doświadczenia w podejmowaniu zmian, których efekt był zaskakujący? ➡️Ps. Moje życie to jedno wielkie pasmo zmian, życie na dwa DOMY🙈, podejmowanie szybkich ale i przemyślanych DECYZJI. Nie wszystkie były dobre, ale każda mnie CZEGOŚ W TYM ROKU nauczyła. Teraz, ciekawi mnie co dobrego, oprócz nowego członka rodziny, przyniesie rok 2020🤭 TRZYMAM MOCNO KCIUKI ZA WAS I WASZE MARZENIA. WASZA ANN ❣️ #annalewandowska

A post shared by Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz