Reklama
Strona głowna Gwiazdy Anna Lewandowska pokazała ogromny brzuszek!

Anna Lewandowska pokazała ogromny brzuszek!

od Marcin Karwoski
Reklama
Anna Lewandowska na swoim instagramie pierwszy raz pochwaliła się tak dużym brzuszkiem ciążowym. Uwagę wielu internatów również przykuł opis dodanego zdjęcia przez celebrytke.

Anna Lewandowska na swoim instagramie jest inspiracja dla wielu kobiet. Gwiazda aktualnie jest w swojej drugiej ciąży. Żona Roberta Lewandowskiego bardzo chętnie relacjonuje jej przebieg na swoim instagramie. Dziś trenerka pierwszy raz pokazała tak dużo.

Anna na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii pozuje w jednoczęściowym czarnym stroju kąpielowym. Jego rozmiar idealnie podkreślił ciążowy brzuszek, który jest już ogromnych rozmiarów. W opisie znalazły się bardzo ciekawe anegdotki.

Czy wiecie, że… Średni koszt energetyczny porodu to 2,3 kcal/min (marsz 4-5 km/h)? Średni czas trwania porodu 7-10 godzin? Wydatek energetyczny pozwalający przebyć dystans 40-50 km (maraton).
Tylko maraton możemy przerwać w czasie biegu, a porodu już nie. Dlatego tak często wspominam o aktywności fizycznej w czasie ciąży. Jeśli lekarz prowadzący nie widzi przeciwwskazań – warto trenować! – czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

View this post on Instagram

Physical activity during pregnancy!🤰🏼 What trainings can you do, for how long and can you train at all in the second trimester? You can find the answers on my blog ➡️www.healthyplanbyann.com _____________________________ Z cyklu: ŻYWIENIE I AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA W CIĄŻY 🤰🏼 Czy wiecie, że… ✔️Średni koszt energetyczny porodu to 2,3 kcal/min (marsz 4-5 km/h) ✔️Średni czas trwania porodu 7-10 godzin ✔️Wydatek energetyczny pozwalający przebyć dystans 40-50 km (maraton) Tylko maraton możemy przerwać w czasie biegu… A porodu już nie. Dlatego tak często wspominam O AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ w czasie ciąży 🤰🏼 Jeśli lekarz prowadzący nie widzi przeciwwskazań – warto trenować! Nadal mnóstwo z Was pyta o rodzaj treningów podczas ciąży. Jakie wykonywać treningi, które można wykonywać, a których nie, jak długo i czy w ogóle można trenować będąc w drugiej połowie ciąży. Na blogu nowy post ➡️ www.hpba.pl #annalewandowska #healthyteam #HealthyPlanbyAnn #workoutpregnant #6monthspregnant #fitmom

A post shared by Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba) on

A jak wam się podoba Anna w takim wydaniu?. Zapraszamy do dyskusji w komentarzach pod opublikowanym wpisem.

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz