Reklama
Strona głowna Gwiazdy Anna Lewandowska pokazała twarz swojej córki!

Anna Lewandowska pokazała twarz swojej córki!

od Marcin Karwoski
Reklama
Anna Lewandowska często na swoim instagramie pokazuje swoją córkę. Jednak nigdy nie pokazała jej całej twarzy. Dziś zrobiła wyjątek. Sprawdźcie jakie dodała zdjęcie!

Anna na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytyka na opublikowanej fotografii pokazała swoją córke. Warto dodać, że jest to pierwsze zdjęcie na której widać twarz Klary.

Moja mała marzycielka z bajki. Każdego dnia obserwuję jak poznaje świat… W takim domku dzieją się różne magiczne rzeczy – urządzamy przyjęcia, odpoczywamy po chwilach wspólnego szaleństwa, zagłębiamy się w świat baśni czy też bajek o Puciu. Ba, nawet i oglądamy bajki- czytamy w opisie.

 

View this post on Instagram

My little dreamer 😍 Im watching how she is getting to know the world … each day. Are your kids already is the kindergarten? What emotions are you feeling? ________________________________ Moja mała marzycielka 😍 z bajki. Każdego dnia obserwuję jak poznaje świat… 🤗 W takim domku dzieją się różne magiczne rzeczy – urządzamy przyjęcia, odpoczywamy po chwilach wspólnego szaleństwa, zagłębiamy się w świat baśni czy też bajek o Puciu💫 Ba, nawet i oglądamy bajki ( wiemy jak jest 😉🙊 i nie ma co ukrywać, bajki typu Świnka Pepe i inne🤭 gdyby ktoś mnie zapytał dwa lata temu… O jakąkolwiek bajkę tego typu…🤷🏻‍♀️ Kto by pomyślał, że teraz znam Pepe i George😂 ). A Wasze pociechy chodzą już do PRZEDSZKOLA? Jakie emocje Wam towarzyszą? Ps. Domek dostepny na @babybyann Zobaczcie jakie nowości mamy dla małych przedszkolaków 😍🤗 #przedszkole #babybyAnn #annalewandowska #kids #chillout #swinkapepe #domek #dom #zabawki #Klara #happyday #positivevibes

A post shared by Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz