Reklama
Strona głowna Gwiazdy Anna Lewandowska postanowiła odnieść się do plotek na temat płci jej drugie dziecka!

Anna Lewandowska postanowiła odnieść się do plotek na temat płci jej drugie dziecka!

od Marcin Karwoski
Reklama
Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży. Ta informacja chyba już nikogo nie zaskoczyła. Jedna z gazet ujawniła pleć dziecka, gwiazda na swoim instagramie skontrowała te doniesienia. Myślicie, że potwierdziła te spekulacje?.

Flesz w ostatni poniedziałek zdradził, że Anna urodzi kolejną córkę. Podobna taka kwestie zdradziła znajoma gwiazdy.

Ania pochwaliła się jednej z bliskich przyjaciółek, że spodziewa się dziewczynki – czytamy w opublikowanym tabloidzie

Anna Lewandowska na swoim instagramie opublikowała wymowna fotografię. Gwiazda w opisie opublikowanego zdjęcia postanowiła odnieść się do plotek na temat płci jej dziecka.

Dziś, dzięki znajomym dowiedzieliśmy się z mężem ciekawych informacji na temat naszego ŻYCIA PRYWATNEGO… Na temat płci naszego dziecka. To co?
Chłopiec czy dziewczynka?
Miło dowiedzieć się z mediów
Dlatego też z przymrużeniem oka, dodam zdjęcie SMOCZKÓW.
To uspokajające smoczki!
Do tego mienią się różnymi barwami: różowe, szare, zielone, białe. A jak jeszcze do tego dołączycie kolorową zawieszkę wykonaną z materiałów bezpiecznych dla naszych dzieci, to powstanie niepowtarzalny ZESTAW… I są one zarówno dla chłopczyka jak i dla dziewczynki – czytamy w opise opublikowanej fotografii.

View this post on Instagram

Today, thanks to our friends, my husband and I found out something new about our private life – it's nice to learn from the media about the sex of our child. So? Boy or girl? 😊😉 _________________ Dziś, dzięki znajomym dowiedzieliśmy się z mężem ciekawych informacji na temat naszego ŻYCIA PRYWATNEGO…😂 Na temat płci naszego dziecka. To co? Chłopiec czy dziewczynka?🤷‍♀ Miło dowiedzieć się z mediów 😉 Dlatego też z przymrużeniem oka, dodam zdjęcie SMOCZKÓW. To uspokajające smoczki😉😊! Do tego mienią się różnymi barwami: różowe, szare, zielone, białe. A jak jeszcze do tego dołączycie kolorową zawieszkę wykonaną z materiałów bezpiecznych dla naszych dzieci, to powstanie niepowtarzalny ZESTAW… I są one zarówno dla chłopczyka jak i dla dziewczynki 🤰 dostępne na @babybyann ➡️ www.babybyann.pl #momlife #annalewandowska #baby #pregnant #women

A post shared by Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) on

Reklama
1 komentarz
0

Zobacz również

1 komentarz

Anna Lewandowska o sekretach macierzyństwa - Begio.pl 8 grudnia 2019 - 22:27

[…] Anna Lewandowska opowiedziała o swojej drugiej ciąży. Ma już nawet kilka planów związanych z tym tematem. Co takiego ustaliła? […]

Napisz

Zostaw komentarz