Reklama
Strona głowna Gwiazdy Anna Lewandowska pozuje w bikini!

Anna Lewandowska pozuje w bikini!

od Marcin Karwoski
Reklama
Anna Lewandowska już wiele razy nas zaskoczyła swoim idealnym ciałem. Celebrytka jednak zostawiła jeszcze trochę asów w rękawie. Gwiazda tym razem użyła chyba jednego z nich. Lewa pokazała siebie w bikini na luksusowym jachcie.

Anna na swoim instagramie opublikowała fotografie na której pozuje w samym bikini. Celebrytka zyskała naprawdę duży podziw u swoich fanek. Aż dzieżko uwierzyć, że zaraz będzie obchodziła 31 urodziny.

View this post on Instagram

Wielkimi krokami zbliżają się moje urodziny (kto zgadnie, które? 😇)🎂🍰🍾 Wraz z nimi wspominany już event i trening, który będzie idealną okazją do wspólnego świętowania zakończenia naszego #wyzwania #30dnitrenujezlewa, w którym tak licznie braliście udział! 🥰 Będzie dużo fajnej zabawy, dobra muzyka i wspólne trenowanie. Planujemy również atrakcje dla całych rodzin 👨‍👩‍👦‍👦 Lada moment podam więcej szczegółów dotyczących całego eventu! Już nie mogę się doczekać kiedy zobaczę Was na żywo😊 Lepszych urodzin nie mogłabym sobie wymarzyć! 😍 ________ #annalewandowska #dietandtrainingbyann #birthday #training #happybirthday #workout @diet_training_by_ann

A post shared by Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) on

Internauci w komentarzach nie ukrywali zaskoczenia.

Chce miec taki brzuch

Ode mnie też dużo szczęścia i zdrowia ❤️

Szczerze to mi już brak slow, żeby napisać jak podziwiam! Serio!

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz