Reklama
Strona głowna Gwiazdy Anna Lewandowska prosi o pomoc dla chorego dziecka!

Anna Lewandowska prosi o pomoc dla chorego dziecka!

od Damian Kowal
Reklama
Anna Lewandowska była gościem jednego z ostatnich odcinków programu Dzień Dobry TVN.

Podczas wizyty prosiła o pomoc w sprawie chorego Patryka Radwańskiego. Wraz z jego rodzicami opowiadali o chorobie oraz historii małego Patryka. Dzięki zbiórce dziecko będzie mogło rozpocząć terapię genową w USA.

Na wizji Lewandowska wspomniała, że:

Czasu jest bardzo mało. To jest walka z czasem dosłownie, ponieważ lek musi być podany do drugiego roku życia, a Patryczek ma 8 miesięcy. […] Ja go dzisiaj pierwszy raz poznałam i powiem szczerze, że jako mama wiem, że życie dziecka jest najważniejszym momentem…

Anna postara się zrobić co tylko może, aby pomóc rodzinie, która jest w potrzebie. Co zamierza zrobić, aby wesprzeć w uzyskaniu konkretnego celu? Trenerka ma na to kilka pomysłów:

Ja zrobię co tylko będę mogła. […] będę chciała organizować różne wydarzenia, czy to treningi charytatywne, czy akcje charytatywne, sprzedaż bluz z których dochód będzie przekazany leczenie Patryka. Wszystkie tego typu rzeczy, bo jest bardzo mało czasu, więc tak naprawdę to się musi dziać teraz, w tym momencie.

Trzymamy kciuki, aby wszystko się powiodło. Jeżeli jesteście chętni wsparcia dla małego Patryka, możecie pomóc na stronie siepomaga.pl

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz