Reklama
Strona głowna Gwiazdy Anna Lewandowska skrytykowana za babcine sposoby

Anna Lewandowska skrytykowana za babcine sposoby

od Karolina Melon
Reklama
Anna Lewandowska ostatnio opisała na instagramie jak babcinymi sposobami leczy córkę. Między innymi chodziło o smarowanie małej Klary gęsim smalcem. Lewa za swój post została nominowana do “Biologicznej Bzdury Roku”. Trenerka skomentowała wpis o stosowaniu gęsiego smalcu.

“Słuchajcie, u nas jest dzisiaj śnieg, energia, full power, już jesteśmy zdrowi, do przedszkola, do roboty. (…) Pytacie tutaj, wysyłacie różne screeny odnośnie mojej propozycji na domowe leczenie. Niech każdy robi to, co chce – zwróciła się do użytkowników Instagrama.

W dalszej części dodała, że każdy ma prawo stosować takie metody, które pomagają naszemu dziecku.

“Niech każdy stosuje takie rzeczy, które być może twojemu dziecku pomagają. Mojemu dziecku pomogło, trzy dni, zdrowa, szczęśliwa, uśmiechnięta i to jest najważniejsze. Chyba, że wybieracie od razu podanie antybiotyku, to już zostawiam wam – poinformowała.

Instagram/annalewandowskahpba

Czy powtórzy swoje miejsce w rankingu z 2017 roku. Lepiej nie, niech każdy robi jak uważa. Nikt nikogo do niczego nie zmusza. Jednak każda mama wie co jest najlepsze dla jego pociechy. Trenerce i małej Klarci życzymy zdrówka.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz