Reklama
Strona głowna Gwiazdy Anna Lewandowska spotkała się z Jennifer Lopez!

Anna Lewandowska spotkała się z Jennifer Lopez!

od Natalia Szymkiewicz
Reklama
Jennifer Lopez świętuje swoje 50. urodziny w dość nietypowy sposób. Zdecydowała się na wyruszenie w trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych.

Ostatni koncert amerykańskiej gwiazdy zakończył się w dniu jej urodziny czyli 24 lipca. Wszyscy uważali, że trasa dobiegła końca. Zachwytom i pozytywnym komentarzom na temat trasy nie było końca. Fani nie mogący pojawić się w USA liczyli na to, że JLo zdecyduje się także na zjawiskowe show w Europie i nie tylko.

Gwiazda chyba spełniła ich prośby i zdecydowała się na 6 koncertów. Niestety nie każdy będzie zadowolony, bowiem Jennifer zagra koncerty:

1 sierpnia – Izraelu (Tel Awiw)

4 sierpnia – Rosja (Moskwa)

6 sierpnia – Turcja (Antalya)

8 sierpnia – Malaga (Fuengirola)

9 sierpnia – Egipt (El Alamein)

11 sierpnia – Rosja (Sankt Petersburg)

Jennifer jest obecnie w trasie, wczoraj odbył się jej koncert w Turcji, na którym ku zaskoczeniu pojawiła się Ania Lewandowska. Żona Roberta miała niepowtarzalną okazję spotkać się samą Jennifer Lopez, o czym bez wahania zdecydowała się poinformować swoich obserwatorów.

Dwie piękne, utalentowane, wysportowane kobiety na jednym zdjęciu.

Warto przypomnieć, że obie Panie są wzorem dla innych, bowiem inspirują kobiety i motywują je do dbania o swoją figurę. Nic więc dziwnego, że zdjęcie dodane przez Lewandowską zrobiło burzę w sieci.

Obserwatorzy zachwycają się piękną fotką swojej motywatorki, natomiast fani Jennifer Lopez zazdroszczą trenerce zdjęcia z idolką.

Cóż nie dziwi nas to, bowiem zdjęcie z taką ikoną jaką jest JLo to wygrana, bowiem nie każdy ma możliwość spotkać się “fejs to fejs” z amerykańską gwiazdą.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz