Reklama
Strona głowna Gwiazdy Anna Lewandowska w smutnym wydaniu!

Anna Lewandowska w smutnym wydaniu!

od Marcin Karwoski
Reklama
Anna Lewandowska jeszcze w takim wydaniu siebie nie pokazała. Celebrytkan na swoim instagramie pochwaliła się fotografią na której ewidentnie jest smutna. Jest to pierwsze zdjęcie gwiazdy w tak smutnym wydaniu. W opisie znalazło się wytłumaczenie.

Anna Lewandowska na swoim instagramie przeważnie zaraża swoja pozytywna energia. Gwiazda zawsze na swoich zdjęciach jest uśmiechnięta i radosna. Jednak tym razem było inaczej. Na swoim najnowszym zdjęciu pokazała się w trochę innym wydaniu. Celebrytka w swoim opisie bardzo szybko wszystko wyjaśniła.

Tak wyglądam, kiedy jestem smutna i zmartwiona. Rzadkooooo, bo rzadko to fakt, ale tak jak wszyscy jestem tylko człowiekiem i też zdarzają mi się smutniejsze momenty i gorsze samopoczucie. Czasem jest tak, że jak ktoś nas pyta co słychać, odpowiadamy, że jest nam chwilowo gorzej, że coś nam nie wyszło, coś nas boli, albo że zwyczajnie jest nam smutno, ale… Co nas nie zabije to nas wzmocni. Prawda?. Nie ma ludzi idealnych, nie musimy się też starać tacy być. Ważne, by zawsze być sobą i być w zgodzie z sobą. Jutrzejszy dzień będzie. ZAWSZE PATRZĘ POZYTYWNIE – czytamy w opisie fotografii.

View this post on Instagram

Tak wyglądam kiedy jestem smutna i zmartwiona ✋ Rzadkooooo, bo rzadko to fakt🙈, ale tak jak wszyscy jestem tylko człowiekiem i też zdarzają mi się smutniejsze momenty i gorsze samopoczucie. Rzadko dodaje się takie zdjęcia na social media, ale przecież smutek, złość czy płacz to emocje, które towarzyszą każdemu w życiu. Czasem jest tak, że jak ktoś nas pyta co słychać, odpowiadamy, że jest nam chwilowo gorzej, że coś nam nie wyszło, coś nas boli, albo że zwyczajnie jest nam smutno, ale… Co nas nie zabije to nas wzmocni. Prawda? ✨ Nie ma ludzi idealnych, nie musimy się też starać tacy być. Ważne by zawsze być sobą i być w zgodzie z sobą. Jutrzejszy dzień będzie 👍 ZAWSZE PATRZĘ POZYTYWNIE ❤️ ANN ❤️✨ #annalewandowska

A post shared by Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz