Reklama
Strona głowna Gwiazdy Anna Lewandowska z niepokojącym opisem!

Anna Lewandowska z niepokojącym opisem!

od Marcin Karwoski
Reklama
Anna Lewandowska ostatnio na swoim instagramie zamieściła fotografię z bardzo niepokojącym opisem. Gwiazda bardzo szybko mogła polegać na wsparciu od swoich fanów.

Anna Lewandowska na swoim instagramie jest bardzo aktywną osobą. Celebrytk na swoim profilu zebrała już ponad 2.4 miliona obserwujących. Tym razem podzieliła się z nimi swoimi dolegliwościami z jakimi mierzy się podczas drugiej ciąży.

Anna na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Gwiazda na opublikowanej fotografii pozuje w bluzie oraz czapce. Jednak samo zdjęcie nie było tak ważne jak jej opis.

Drogie mamy, niesamowite jest to, jak każda ciąża jest inna. Prawda? Też macie takie doświadczenia? Napiszcie proszę o swoich? Zwiększone tętno, zadyszka, szybsze zmęczenie, a może inne? Cieszę się, że mogę być w dalszym ciągu aktywna. Pamiętajcie mamuśki, aby słuchać swojego organizmu! Ah… Połowa za nami. – czytamy w opisie.

View this post on Instagram

🤰🏼Chillout🙌 Its amazing how each pregnancy is different. Right? Do you also have such experiences? I am glad that I can still be active💪🤰🏼 We are Half way 🙌 _____________________ 🤰🏼Chillout🙌 Drogie mamy, niesamowite jest to, jak każda ciąża jest inna. Prawda? Też macie takie doświadczenia? Napiszcie proszę o swoich 👍? Zwiększone tętno, zadyszka, szybsze zmęczenie, a może inne😉? Cieszę się, że mogę być w dalszym ciągu aktywna💪🤰🏼Pamiętajcie Mamuśki, aby słuchać swojego organizmu! Zapraszam Was na bloga www.hpba.pl przeczytajcie najnowszy post: ➡️Jakie powinno być tętno podczas treningu kobiet w ciąży? Ah… Połowa za nami🙌 😌 #annalewandowska #healthymom #tetno #pregnant #workoutpregnant #fitmom

A post shared by Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) on

Internauci w komentarzach bardzo szybko jej pomogli.

Tak, w pierwszej ciąży miałam taki power, że mogłam góry przenosić a teraz, zupełnie odwrotnie. Dodatkowo mam mdłości (czego wcześniej nie miałam) oraz jestem strasznie senna.
Pierwsza ciąża to problemy z ciśnieniem, druga to cukrzyca ciążowa. Łatwo nie było, ale mam dwóch cudownych synów Julka i Wojtusia. Samo bycie w ciąży jest wspaniałym uczuciem, potem cud narodzin dziecka.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz