Reklama
Strona głowna Gwiazdy Anna Lewandowska zdradza niekonwencjonalne metody leczenia

Anna Lewandowska zdradza niekonwencjonalne metody leczenia

od Karolina Melon
Reklama
Anna Lewandowska tym razem napisała, że jaj mała córeczka Klara jest chora. Trenerka z tego powodu nie przespała trzech nocy. Niestety musi czuwać nad małą, ale jak sama zdradza tata również jest pomocny.

“Mamy znają to doskonale. Maluszek chory, a mamy czuwają, bo nasze maluchy to nasze skarby. Mamy tę MOC. Za mną 3 nocka bez snu. Swoją drogą, nie przestaje mnie zadziwiać to, ile MY MAMY, jesteśmy w stanie wykrzesać z siebie energii! – napisała na Instagramie.

Instagram/annalewandowskahpba

Wszyscy doskonale znamy Anie z promowania zdrowego stylu życia oraz żywienia. Zatem nie powinno nikogo dziwić, podobne podejście do leczenia czyli naturalne metody. Trenerka córkę leczy babcinymi sposobami  smaruje gęsim smalcem.

“Leczenie naturalnymi metodami opartymi na przepisach naszych babć staje się coraz bardziej popularne. Jedną z takich metod jest okład ze smalcu. Pomoże ci on w walce z kaszlem – pisze Anna na swoim blogu Healthy Plann by Ann.

Jest to stara metoda, która również została opisana w poradnikzdrowie.pl.

“Gęsi smalec to podobno sprawdzony sposób na przeziębienie. Jeśli męczą cię katar i kaszel, a dodatkowo masz podwyższoną temperaturę, rozpuść smalec gęsi z miodem w gorącym mleku i wypij przed snem. Taką miksturę babcie ze Śląska i podawały osobom przeziębionym, ponieważ ma właściwości rozgrzewające. W lecznictwie ludowym czystym gęsim smalcem smaruje się klatkę piersiową i plecy przed snem. Wówczas rozgrzewa i przynosi ulgę przy uporczywym kaszlu – czytamy na stronie.

Metody stare, ale nie potwierdzone naukowo.

“Jednak nie ma dowodów naukowych, które potwierdzają te właściwości lecznicze smalcu z gęsi, dlatego nie zaleca się go stosować jako jedynej metody leczenia. W przypadku zapalenia oskrzeli należy skontaktować się z lekarzem – czytamy.

Jednak kto nie korzystał z babcinych sposobów.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz