Reklama
Strona głowna Gwiazdy Anna Lewandowska zdradza że druga ciąża nie była planowana

Anna Lewandowska zdradza że druga ciąża nie była planowana

od Karolina Melon
Reklama
Anna Lewandowska przyznaje, ze oboje z mężem bardzo chcieli drugiego dziecka. Jednak planowali to na trochę później. Przypomnijmy, że para jest już rodzicami 2,5-letniej Klary. Wówczas wiadomość o ciąży bardzo zainteresowała media trenerka była zmęczona cała sytuacją. Odbiło się to na jej psychice do tego stopnia, że przez jakiś czas nie chciała publikować zdjęcia małej.

“Byłam przerażona. Do tego stopnia, że przez dziesięć dni po urodzinach Klary nie chciałam wrzucić nawet zdjęcia do mediów społecznościowych. W końcu Robert powiedział: “Ania, ludzie się denerwują. Dopytują, czy wszystko jest OK”. A ja chciałam być tylko dla moich najbliższych. W domu, z córką. Teraz budzi to u mnie tylko pozytywny uśmiech – powiedziała w wywiadzie dla Sportowych Faktów.

Obecnie jest w drugiej ciąży i chociaż nie była planowana jest ogromną niespodzianka:

[…] druga ciąża była dla nas radosną niespodzianką. Chcieliśmy jej bardzo, ale odrobinę później. Gdy mówiłam o tym Robertowi, byłam zszokowana, bo przede mną były wrześniowe aktywności. To na pewno nie był Plan by Ann! […] – dodała w wywiadzie dla Sportowych Faktów.

Para powoli przygotowuje się do kolejnej roli w ich życiu. Na razie z humorem podchodzą do wiadomości, które pojawiają się w internecie na temat ich prywatnego życia:

Dziś, dzięki znajomym dowiedzieliśmy się z mężem ciekawych informacji na temat naszego ŻYCIA PRYWATNEGO… Na temat płci naszego dziecka. To co? Chłopiec czy dziewczynka? Miło dowiedzieć się z mediów. Dlatego też z przymrużeniem oka dodam zdjęcie SMOCZKÓW – pisała.

Materiały prasowe

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz