Reklama
Strona głowna Gwiazdy Anna Lewandowska zdradziła kiedy pokaże twarz swojej córki!

Anna Lewandowska zdradziła kiedy pokaże twarz swojej córki!

od Marcin Karwoski
Reklama
Anna Lewandowska jeszcze nigdy wprost nie pokazała twarzy swojej córki. Trenerka w ostatnim wywiadzie zdradziła kiedy to zrobi. Okazuje się, że jest jeden warunek.

Anna Lewandowska aktualnie jest w drugiej ciąży. Gwiazda jednak nie zwalnia tempa. Celebrytka ciągle trenuje i zachęca innych do aktywności. Trenerka również bardzo często pokazuje się na branżowych imprezach.

Anna ostatnio udzieliła wywiadu dla Sportowych Faktów Wirtualnej Polski. Podczas rozmowy zdradziła dlaczego nie pokazuje twarzy swojej córki.

Po pierwsze – ze względów bezpieczeństwa. Po drugie – chcę jej zaoszczędzić okrutnych komentarzy w internecie. Tego boję się najbardziej: ocen. I wszystkiego innego, co w przyszłości będzie mogła przeczytać. Nie chcę, żeby córka za kilka lat miała do mnie pretensje, że wrzuciłam do sieci zdjęcie, którego ona by sobie nie życzyła. I na przykład po latach ktoś się z niej śmieje

W dalszej części zdradziła jaki jest warunek pokazania twarzy jej córki.

Jeśli przyjdzie kiedyś do mnie i poprosi: „mama, chcę, żebyś mnie pokazywała”, zdecyduję się na to. Do tego czasu tego nie zrobię.

Na końcu wywiadu dodała na czym jej najbardziej, zależy jako matce.

Najważniejsze, by była mądrym, szczęśliwym dzieckiem. I to nam się udało. Codziennie słyszy słowo kocham. Umie je wypowiedzieć i wie, co to znaczy. Dzięki Klarze się zmieniłam, pod każdym względem. Stałam się bardziej kobietą. Zrobiłam się spokojniejsza.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz