Reklama
Strona głowna Gwiazdy Anna Lewandowska zdradziła w ile minut sprzedała bluzy z swojego projektu!

Anna Lewandowska zdradziła w ile minut sprzedała bluzy z swojego projektu!

od Marcin Karwoski
Reklama
Anna Lewandowska ruszyła z sprzedażą swoich zaprojektowanych bluz. Gwiazda na swoim instagramie zdradziła w ile minut sprzedała aż 500 sztuk. Celebrytka również postanowiła całość zysku przekazać na cel charytatywny.

Anna Lewandowska na swoim instagramie jest inspiracją dla wielu osób. Gwiazdę obserwuje już ponad 2.5 miliona osób. Celebrytka bardzo chętnie dzieli się z nimi swoim życiem prywatnym jak i zawodowy. Dziś zdradziła jak szybko wyprzedała nową kolekcje swoich bluz.

Anna na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Samo zdjęcie nie jest tak ważne jak i jego opis. Gwiazda w nim zdradziła w ile sprzedała cała kolekcje swoich bluz oraz co zrobi z zyskiem.

POST EDYTOWANY BLUZY WYSPRZEDANE
500 bluz w 26 minut Aaaaaaaaa!!!!!!
Zdecydowałam, że będzie kolejna partia coming soon… _______________
Jak już doskonale wiecie walczymy o zdrowie i życie Patryczka
@wyzwanie_patrysia

Już od dzisiaj na stronie 👉www.phlov.com rusza sprzedaż wyjątkowych bluz i specjalnych zestawów, z których całkowity dochód zostanie przekazany na leczenie naszego małego wojownika.

Proszę, bądźmy razem i razem walczmy o dobre
jutro dla Patrysia

Bluzy zaprojektowałam wraz z marką @zaquad
Dołącz do Healthy Teamu – Healthy Team POMAGA – czytamy w opisie.

View this post on Instagram

POST EDYTOWANY ➡️ BLUZY WYSPRZEDANE 500 bluz w 26 minut 😱❤️Aaaaaaaaa!!!!!! Zdecydowałam, że będzie kolejna partia 💪 coming soon… _______________ Jak już doskonale wiecie walczymy o zdrowie i życie Patryczka 👉@wyzwanie_patrysia👈 Już od dzisiaj na stronie 👉www.phlov.com rusza sprzedaż wyjątkowych bluz i specjalnych zestawów, z których całkowity dochód zostanie przekazany na leczenie naszego małego wojownika. Proszę, bądźmy razem i razem walczmy o dobre jutro dla Patrysia❤ Bluzy zaprojektowałam wraz z marką @zaquad Dołącz do Healthy Teamu – Healthy Team POMAGA🙏 ______________________ As you know well, we are fighting for the health and life of little Patryk. Starting from tomorrow at www.phlov.com you will be able to buy a unique hoodies and sets, the proceeds will be donated to the treatment of our little warrior. Please, let's be together and fight together for a better tomorrow for Patryk❤ ______ #annalewandowska #pomaganiejestfajne

A post shared by Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz