Reklama
Strona głowna Gwiazdy Anna Lewandowska zdradziła, że jej druga ciąża to wpadka!

Anna Lewandowska zdradziła, że jej druga ciąża to wpadka!

od Marcin Karwoski
Reklama
Anna Lewandowska już w przyszłym roku zostanie po raz drugi mamą. Gwiazda w ostatnim wywiadzie zdradziła, że jej druga ciąża okazała się niespodzianką również dla nich. Okazuje się, że była to wpadka.

Anna Lewandowska jest w ciąży. Ta wiadomość chyba nie zaskoczyła nikogo. Robert Lewandowski tą informacje przekazał oraz potwierdził na początku listopada. Dziś w wywiadzie z Sportowymi Faktami Trenerka zdradziła, ze ta ciąża to wpadka.

Anna postanowiła udzielić wywiadu.  Celebrytka na początku swojej rozmowy zdradziła jakie myśli miała po narodzinach swojej pierwszej córki.

Byłam przerażona. Do tego stopnia, że przez dziesięć dni po urodzinach Klary nie chciałam wrzucić nawet zdjęcia do mediów społecznościowych. W końcu Robert powiedział: “Ania, ludzie się denerwują. Dopytują, czy wszystko jest OK”. A ja chciałam być tylko dla moich najbliższych. W domu, z córką. Teraz budzi to u mnie tylko pozytywny uśmiech

W dalszej części dodała, że druga ciąża okazała się niespodzianką również dla nich.

Druga ciąża była dla nas radosną niespodzianką. Chcieliśmy jej bardzo, ale odrobinę później. Gdy mówiłam o tym Robertowi, byłam zszokowana, bo przede mną były wrześniowe aktywności. To na pewno nie był Plan by Ann!

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz