Reklama
Strona głowna Gwiazdy Anna Lewandowska zdziwiona reakcją swoich fanów!

Anna Lewandowska zdziwiona reakcją swoich fanów!

od Marcin Karwoski
Reklama
Anna Lewandowska niedawno wywołała burzę przez zdradzenie jak leczy choroby Klary. Gwiazda wyznała, że używa gęsiego smalcu. Teraz na swoim instastrory skomentowała tą cała sytuację.

Anna na swoim instagramie jest bardzo aktywną osobą. Celebrytkę aktualnie obserwuje ponad 2.5 miliona osób. Gwiazda bardzo chętnie dzieli się z nimi swoim życiem prywatnym jak i zawodowym. Ostatnio trenerka na swoim profilu zdradziła, ze stosuje gęsi smalec do leczenia Klary. Wywołało to wiele negatywnych komentarzy. Dziś postanowiła poruszyć ten temat.

Anna Lewandowska na swoim instastrory postanowiła poruszyć temat który wywoła wiele kontrowersji w internecie. Gwiazda swoja wypowiedz zaczęła tymi słowami.

Słuchajcie, u nas jest dzisiaj śnieg, energia, full power, już jesteśmy zdrowi, do przedszkola, do roboty. (…) Pytacie tutaj, wysyłacie różne screeny odnośnie mojej propozycji na domowe leczenie. Niech każdy robi to, co chce

Następnie gwiazda dodała, że ma prawo stosować takie metody jakie uważa za sesnsowne.

Niech każdy stosuje takie rzeczy, które być może twojemu dziecku pomagają. Mojemu dziecku pomogło, trzy dni, zdrowa, szczęśliwa, uśmiechnięta i to jest najważniejsze. Chyba, że wybieracie od razu podanie antybiotyku, to już zostawiam wam

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz