Reklama
Strona głowna Gwiazdy Anna Maria Sieklucka skomentowała ostatni wywiad!

Anna Maria Sieklucka skomentowała ostatni wywiad!

od Marcin Karwoski
Reklama
Anna Maria Sieklucka skomentowała ostatni wywiad, który udzieliła dla portalu viva.pl. Celebrytka zdradziła, że nie spodziewała się takiej rozmowy.

Ostatni wywiad przeprowadzony przez Romana Praszyńskiego wywołała wiele kontrowersji w internecie. Wywiad ten został już usunięty z portalu mimo to nadal jest o nim głośno. Wiele gwiazd wypowiedziało się na jego temat. Ostatnio również ukazały się przeprosiny od dziennikarza jak i również portalu viva.pl. Dziś swoje zdanie wydała sama Anna Maria Sieklucka która własnie była ofiarą podczas tej rozmowy.

Portal WP Gwiazdy postanowił skontaktować się z Anią. Aktorka zdradziła im jak się czuła podczas rozmowy z dziennikarzem. Okazuje się, że nie ten wywiad nie był podstawiony. Celebrytka również zdradziła, że nie była to dla niej łatwa rozmowa.

Nigdy w życiu nie zgodziłabym się na ustawkę. Poszłam na ten wywiad jak na każdy inny. Nie była to łatwa rozmowa. Jestem dumna, że ją udźwignęłam – zdradziła aktorka dla WP Gwiazdy.

Gwiazda również podczas wywiadu zdradziła jak się czuła podczas rozmowy z dziennikarzem.

Praszyński: Miała Pani myśli: „W co ja się wkopałam?”. I „Którędy uciekać?”

Sieklucka: Przeciwnie. Znałam historię, czytałam książkę. Na planie czułam się komfortowo, dużo bardziej niż podczas tego wywiadu

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz