Reklama
Strona głowna Gwiazdy Anna Mucha dołączy do obsady bardzo popularnego serialu!

Anna Mucha dołączy do obsady bardzo popularnego serialu!

od Marcin Karwoski
Reklama
Anna Mucha musiała zmienić swój wizerunek na potrzebę nowej roli. Gwiazda za pośrednictwem swojego instagrama poinformowała wszystkich, że dołączy do obsady popularnego serialu. Spójrzcie tylko jak bardzo musiała zmienić swój wizerunek.

Anna Mucha prowadzi bardzo aktywny profil na instagramie. Jej obserwatorzy są przyzwyczajenie, że bardzo często pokazuje ona posty związane z jej pracą. Tak i stało się również tym razem. Aktorka jednak przyniosła bardzo radosną nowinę.

Anna na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii pozuje w rudych włosach. Gwiazda w opisie zdradziła trochę więcej szczegółów. Okazuje się, że dostała ona nową obsadę w bardzo popularnym polskim serialu.

 

Już oficjalnie. Poznajcie Karolinę. Jest ruda i ma piegi, i cały czas się uśmiecha (prawie), a wszystko to od nowego sezonu “W rytmie serca”. Dołączyłam do obsady i baaaardzo się cieszę. Dziękuję! Producentom i Polsatowi, ależ jestem ciekawa Waszych wrażeń! – czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

Internauci w komentarzach nie ukrywali zaskoczenia.

Ładnemu we wszystkim ładnie.
To będzie piękny sezon
Też dobrze pasują

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz